Marquinhos, Verratti en Florenzi onzeker bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Het is nog niet zeker of Paris Saint-Germain dinsdag in de return tegen Bayern München in de kwartfinales van de Champions League over Marquinhos kan beschikken. De Braziliaanse aanvoerder viel vorige week in Duitsland, waar PSG het eerste duel met 3-2 won, na een half uur geblesseerd uit. Afgelopen weekeinde ontbrak Maquinhos in de competitiewedstrijd tegen Strasbourg.
Trainer Mauricio Pochettino neemt dinsdag een besluit over Marquinhos, die naar alle waarschijnlijkheid sowieso buiten het basisteam begint. Dan wordt ook pas duidelijk of Marco Verratti en Alessandro Florenzi, die zijn teruggekeerd na coronabesmettingen, mee kunnen doen. Mauro Icardi is er sowieso niet bij.
Paris Saint-Germain heeft een goede uitgangspositie voor het bereiken van de halve finales, maar Pochettino legde de favorietenrol maandag toch bij Bayern neer. "Bayern is het beste team ter wereld. Zij zijn nog steeds de favoriet."
Statistiek
Pochettino werd er ook mee geconfronteerd dat PSG het dit seizoen in grote wedstrijden uit vaak beter doet dan thuis. Zo won de Franse topclub in de achtste finales met 4-1 bij FC Barcelona. "Het is een statistiek waar we aan het einde van het seizoen eens naar moeten kijken, maar laten we hopen dat we de zaken morgen al kunnen veranderen", aldus Pochettino.
Bayern kan dinsdag opnieuw niet beschikken over de Poolse topscorer Robert Lewandowski.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/AFP) - Napoli kan zeker drie maanden geen beroep doen op middenvelder Kevin De Bruyne. Dat zei teammanager Gabriele Oriali dinsdag. De 34-jarige Belg liep zaterdag een hamstringblessure op in het gewonnen duel met Internazionale (3-1).
18 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-supporters die vorige week niet bij de thuiswedstrijd in de Europa League tegen Panathinaikos konden zijn, krijgen geld terug. Dat meldt Feyenoord dinsdag. Het aanvangstijdstip van het duel werd een paar uur uitgesteld vanwege storm Benjamin, waardoor sommige fans het duel misten. Door het latere tijdstip konden zij mogelijk vanwege andere verplichtingen niet meer naar De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug voor langere tijd vastgelegd. De 20-jarige voetballer, die in mei debuteerde in het eerste elftal van de Rotterdammers, tekende twee jaar bij tot de zomer van 2028.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft over het seizoen 2024-2025 een recordomzet geboekt van 837 miljoen euro. De Franse voetbalclub won het afgelopen seizoen de Champions League. "Het is een historisch seizoen op sportief en economisch vlak", schrijft de club in een persbericht.
2 uur geledenFENEGRO (ANP/Belga) - Josep Martínez Riera, de Spaanse reservedoelman van Inter Milaan, heeft in het Italiaanse Fenegro een 81-jarige man in een elektrische rolstoel doodgereden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Voor amateurclubs wordt het toernooi om de KNVB-beker nog interessanter. Zij strijden dit seizoen voor het eerst ook om de Eurojackpot KNVB Beker Amateurwinnaar, een officiële prijs voor de beste amateurclub in het toernooi. De KNVB-beker is daarmee het eerste bekertoernooi ter wereld met een aparte prijs voor deelnemende amateurclubs. De bokaal voor de winnaar lijkt net als die van de toernooiwinnaar op een dennenappel, maar heeft een blauwe in plaats van een zilveren kleur.
11 uur geleden