Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marquinhos, Verratti en Florenzi onzeker bij Paris Saint-Germain

Marquinhos, Verratti en Florenzi onzeker bij Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP) - Het is nog niet zeker of Paris Saint-Germain dinsdag in de return tegen Bayern München in de kwartfinales van de Champions League over Marquinhos kan beschikken. De Braziliaanse aanvoerder viel vorige week in Duitsland, waar PSG het eerste duel met 3-2 won, na een half uur geblesseerd uit. Afgelopen weekeinde ontbrak Maquinhos in de competitiewedstrijd tegen Strasbourg.

Trainer Mauricio Pochettino neemt dinsdag een besluit over Marquinhos, die naar alle waarschijnlijkheid sowieso buiten het basisteam begint. Dan wordt ook pas duidelijk of Marco Verratti en Alessandro Florenzi, die zijn teruggekeerd na coronabesmettingen, mee kunnen doen. Mauro Icardi is er sowieso niet bij.

Paris Saint-Germain heeft een goede uitgangspositie voor het bereiken van de halve finales, maar Pochettino legde de favorietenrol maandag toch bij Bayern neer. "Bayern is het beste team ter wereld. Zij zijn nog steeds de favoriet."

Statistiek

Pochettino werd er ook mee geconfronteerd dat PSG het dit seizoen in grote wedstrijden uit vaak beter doet dan thuis. Zo won de Franse topclub in de achtste finales met 4-1 bij FC Barcelona. "Het is een statistiek waar we aan het einde van het seizoen eens naar moeten kijken, maar laten we hopen dat we de zaken morgen al kunnen veranderen", aldus Pochettino.

Bayern kan dinsdag opnieuw niet beschikken over de Poolse topscorer Robert Lewandowski.

Meer uit Voetbal

RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

37 minuten geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

1 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

2 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

4 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

8 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

9 uur geleden
Salah-Eddine niet fit genoeg voor PSV - Heracles

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.

9 uur geleden