Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Márquez boekt in GP San Marino tweede zege op rij in MotoGP

Márquez boekt in GP San Marino tweede zege op rij in MotoGP

MISANO (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft de Grote Prijs van San Marino in de MotoGP gewonnen. Het was de tweede zege op rij voor de 31-jarige Spanjaard, die vorige week ook de snelste was in de Grote Prijs van Aragón.

Márquez hield op zijn Ducati de Italianen Francesco Bagnaia en Enea Bastianini achter zich. De Spaanse WK-leider Jorge Martín zag zijn voorsprong slinken na een verkeerde bandenkeuze. Hij eindigde de race als vijftiende.

De 26-jarige Martín, die zaterdag de sprintrace in Misano op zijn naam had geschreven, koos tijdens een kortstondig buitje voor regenbanden. Nadat het snel weer droog was geworden, kon hij zich niet meer mengen in de strijd om de bovenste plaatsen. Bagnaia verkleinde zo zijn achterstand in het klassement op de leider tot 7 punten.

Márquez was de race vanaf de negende positie gestart. De zesvoudig kampioen reed vervolgens in moeilijke omstandigheden een knappe inhaalrace en won zijn tweede race in acht dagen. De Spanjaard had voor zijn twee zeges in september drie jaar lang geen Grote Prijs gewonnen.

Meer uit Sport

Directeur voetbalzaken Huiberts vertrekt na dit seizoen bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts vertrekt na dit seizoen bij AZ, meldt de club. De directeur voetbalzaken is dan ruim tien jaar en elf seizoenen eindverantwoordelijk geweest voor de voetbaltechnische zaken van de Eredivisieclub uit Alkmaar.

16 minuten geleden
Djokovic denkt dat dopingschorsing Sinner blijft achtervolgen

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.

41 minuten geleden
NBA komt met nieuwe opzet All-Star Game

NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.

1 uur geleden
Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

18 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

20 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden