Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marokko strijdt zonder Mazraoui en Ziyech met Congo om WK-ticket

Marokko strijdt zonder Mazraoui en Ziyech met Congo om WK-ticket

CASABLANCA (ANP) - De Marokkaanse voetbalploeg gaat zich zonder Noussair Mazraoui en Hakim Ziyech proberen te plaatsen voor het WK van eind dit jaar in Qatar. De rechtsback van Ajax en de aanvallende middenvelder van Chelsea ontbreken in de selectie die bondscoach Vahid Halilhodzic presenteerde voor de twee duels met Congo.

Ook NEC-verdediger Souffian El Karouani en aanvaller Zakaria Aboukhlal van AZ kregen geen uitnodiging. Zij maakten begin dit jaar wel deel uit van de Marokkaanse selectie op het toernooi om de Afrika Cup.

Congo en Marokko treffen elkaar volgende week vrijdag (25 maart) in Kinshasa, vier dagen later is de return in Casablanca. Inzet is een ticket naar het WK.

De Marokkaanse bondsvoorzitter Fouzi Lekjaa zei onlangs dat Mazraoui en Ziyech zouden worden opgenomen in de voorlopige selectie van Halilhodzic, met wie beiden vorig jaar botsten. Via de sociale media lieten Mazraoui (24) en Ziyech (28) echter direct weten niets te voelen voor een terugkeer in de nationale ploeg zolang het conflict met de bondscoach niet is opgelost.

Meer uit Voetbal

HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

1 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

2 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

2 uur geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

19 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

19 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

21 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

23 uur geleden