Marokko start met herstelde Mazraoui en Saïss tegen Frankrijk
AL KHOR (ANP) - Noussair Mazraoui begint met Marokko aan de halve finale tegen Frankrijk op het WK. De oud-verdediger van Ajax, inmiddels actief voor Bayern München, is op tijd hersteld van de blessure die hem de kwartfinale tegen Portugal kostte.
Ook Sofyan Amrabat verschijnt weer aan de aftrap. De middenvelder speelde eerder op dit WK al met een verdoving vanwege aanhoudende rugklachten. Hakim Ziyech start eveneens voor Marokko. Hij viel geblesseerd uit tegen Portugal. Ook aanvoerder Romain Saïss en Nayef Aguerd zijn voldoende fit voor een basisplaats.
Zakaria Aboukhlal, oud-speler van AZ, zit op de bank als de halve finale om 20.00 uur in het Al Bayt-stadion van start gaat.
Opstelling Marokko: Bounou; Hakimi, El Yamiq, Aguerd en Mazraoui; Saiss, Amrabat en Ounahi; Ziyech, En-Nesyri en Boufal.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2.
4 uur geleden