Marokko start met herstelde Mazraoui en Saïss tegen Frankrijk
AL KHOR (ANP) - Noussair Mazraoui begint met Marokko aan de halve finale tegen Frankrijk op het WK. De oud-verdediger van Ajax, inmiddels actief voor Bayern München, is op tijd hersteld van de blessure die hem de kwartfinale tegen Portugal kostte.
Ook Sofyan Amrabat verschijnt weer aan de aftrap. De middenvelder speelde eerder op dit WK al met een verdoving vanwege aanhoudende rugklachten. Hakim Ziyech start eveneens voor Marokko. Hij viel geblesseerd uit tegen Portugal. Ook aanvoerder Romain Saïss en Nayef Aguerd zijn voldoende fit voor een basisplaats.
Zakaria Aboukhlal, oud-speler van AZ, zit op de bank als de halve finale om 20.00 uur in het Al Bayt-stadion van start gaat.
Opstelling Marokko: Bounou; Hakimi, El Yamiq, Aguerd en Mazraoui; Saiss, Amrabat en Ounahi; Ziyech, En-Nesyri en Boufal.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
47 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ricardo Pepi keert binnenkort terug als spits van PSV. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in Alkmaar, na de zege van 5-1 op AZ.
48 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft de Champions League-overwinning van dinsdag tegen Real Madrid (1-0) geen goed gevolg kunnen geven. In de Premier League ging de ploeg van Arne Slot met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch in de basis met 3-0 onderuit bij Manchester City.
51 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.
1 uur geleden