
Marokko speelt gelijk tegen Congo op Afrika Cup
SAN PÉDRO (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd om van de Democratische Republiek Congo op de Afrika Cup te winnen. De nummer 4 van het laatste WK moest genoegen nemen met een gelijkspel (1-1).
Achraf Hakimi schoot Marokko nog wel op voorsprong. Cédric Bakambu verzuimde Congo vlak voor rust op gelijke hoogte te brengen. De aanvaller van Galatasaray miste een strafschop. Silas Katompa Mvumpa maakte in de 76e minuut alsnog gelijk (1-1).
Marokko gaat nog wel aan de leiding in de poule, met dank aan het gewonnen eerste groepsduel met Tanzania (3-0). Congo speelde woensdag gelijk tegen Zambia (1-1), dat later op zondag Tanzania treft.
De in Nederland geboren Hakim Ziyech en Sofyan Amrabat hadden een basisplaats bij Marokko. Ismael Saibari, Oussama El Azzouzi en Tarik Tissoudali kregen geen speeltijd.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
1 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
1 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
23 uur geleden