Marokko met teruggekeerde Ziyech en Mazraoui op WK tegen Kroatië
AL KHOR (ANP) - Marokko begint met Hakim Ziyech, Noussair Mazraoui en Sofyan Amrabat aan zijn eerste wedstrijd op het WK in Qatar, tegen Kroatië. Van de voormalige Eredivisiespelers in de selectie staat alleen oud-AZ’er Zakaria Aboukhlal niet aan de aftrap. Het duel in groep F, met daarin ook België en Canada, begint om 11.00 uur.
Voormalig Ajacieden Ziyech en Mazraoui waren vanwege een conflict met de vorige bondscoach Vahid Halilhodzic een tijdje uit beeld, maar keerden na diens ontslag in augustus terug in het Marokkaanse elftal onder de nieuwe trainer Walid Regragui.
Spelmaker Ziyech speelt nu voor Chelsea, verdediger Mazraoui voor Bayern München. Middenvelder Amrabat staat in Italië onder contract bij Fiorentina, nadat hij was doorgebroken bij FC Utrecht en ook voor Feyenoord speelde.
Bij Kroatië is de meest in het oog springende naam die van middenvelder Luka Modric van Real Madrid. Kroatië verloor op het vorige WK de finale van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden