Marokko hoopt op fitte Mazraoui in halve finale tegen Fransen
DOHA (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko heeft goede hoop dat hij woensdag tijdens de halve finale op het WK tegen Frankrijk weer een beroep kan doen op Noussair Mazraoui en Nayef Aguerd. Beide spelers waren onvoldoende fit voor de gewonnen kwartfinale tegen Portugal (1-0).
Regragui benadrukte na de winst op de Portugezen hoe belangrijk Mazraoui voor zijn ploeg is. "Ik heb hem eigenlijk nodig voor het systeem dat we graag willen spelen", zei hij over de verdediger die Ajax afgelopen zomer verruilde voor Bayern München. Mazraoui, van origine rechtsback, speelt bij zijn nationale ploeg vaak links in de defensie.
Ook Hakim Ziyech lijkt inzetbaar tegen Frankrijk, dat de wereldtitel in Qatar verdedigt. Hij liet zich tijdens het duel met Portugal met fysieke klachten vervangen. Achter de naam van Romain Saïss staat nog wel een groot vraagteken. De aanvoerder liep in de kwartfinale een dijbeenblessure op en verliet na 58 minuten het speelveld.
Walid Cheddira is geschorst voor de eerste halve finale ooit van een Afrikaanse landenploeg op een WK. De aanvaller kreeg in de slotfase van het duel met Portugal twee gele kaarten.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
3 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
8 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
8 uur geleden