Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marktplaats: veel vraag naar shirts van voetbalelftal Marokko

Marktplaats: veel vraag naar shirts van voetbalelftal Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Fans zijn de afgelopen dagen veel op Marktplaats aan het zoeken naar shirts van het Marokkaanse voetbalelftal. De interesse is met elke overwinning van het team op het WK toegenomen, meldt de verkoopsite.

Marokko speelt woensdagavond de halve finale tegen Frankrijk. De winnaar speelt zondag de finale tegen Argentinië, de verliezer komt zaterdag uit tegen Kroatië in de troostfinale om de derde plaats.

Marokko heeft tot nu toe vijf wedstrijden gespeeld. Het enige tegendoelpunt daarin was een eigen doelpunt. De ploeg begon het WK op 23 november tegen Kroatië (eindstand 0-0). Vier dagen later won de ploeg met 2-0 van België. In die periode werd er volgens Marktplaats ongeveer 850 keer per dag gezocht naar Marokkaanse shirts. Afgelopen zaterdag wist Marokko in de kwartfinale Portugal uit te schakelen. Op de dag van die wedstrijd, en in de dagen erna, werd er ongeveer 4100 keer gezocht naar shirts van Marokko. "Dat is een stijging van maar liefst 382 procent", aldus Marktplaats. De site verwacht dat de interesse nog verder stijgt als het elftal erin slaagt de finale te halen.

Eerder meldde de onlinesportwinkel Voetbalshop.nl dat alle shirts van Marokko uitverkocht zijn. Het shirt van sterspeler Hakim Ziyech, die in Dronten geboren is, is het populairst.

Meer uit Binnenland

Duizenden mensen applaudisseren luid voor overleden Jade Kops

NAALDWIJK (ANP) - Duizenden mensen hebben vrijdag aan het begin van de middag in Naaldwijk met een luid applaus een laatste eer bewezen aan sociale-mediapersoonlijkheid Jade Kops. Buiten het WestlandTheater De Naald, waar het besloten afscheid plaatsvond, vormden belangstellenden uit heel Nederland een erehaag.

4 minuten geleden
Brandweer wil sneller blussen bij 't Harde

'T HARDE (ANP) - De brandweer wil de natuurbrand bij 't Harde zo snel mogelijk blussen, zegt burgemeester van Elburg Harm-Jan van Schaik. Voor het blussen zullen vrijdag ook weer twee Chinook-helikopters worden ingezet, met het doel het bluswerk te versnellen.

1 uur geleden
Twee Chinook-helikopters ingezet bij natuurbrand 't Harde

'T HARDE (ANP) - Defensie zet twee Chinook-transporthelikopters in bij de bestrijding van de natuurbrand op het defensieterrein bij 't Harde in Gelderland. Dat meldt het Defensie Helikopter Commando (DHC) op X.

2 uur geleden
Ook onderzoek naar brand militair terrein Ederheide op 21 april

DEN HAAG (ANP) - De Koninklijke Marechaussee doet ook onderzoek naar een brand op een militair oefenterrein op de Ederheide, die op dinsdag 21 april uitbrak. Dat werd vrijdag bekendgemaakt. Bekend was al dat onderzoek loopt naar branden op oefenterreinen bij 't Harde, Oirschot en Weert.

3 uur geleden
Noodverordening in Weert om brandweer de ruimte te geven

WEERT (ANP) - In Weert geldt een noodverordening voor het gebied waar de brandweer nog steeds bezig is met het blussen van de natuurbrand. De noodverordening is donderdagavond laat ingegaan en geldt vrijdag nog steeds, laat een woordvoerder weten.

3 uur geleden
Militaire vakbond staat achter visie Commandant over oefeningen

DEN HELDER (ANP) - De Vakbond voor Burger en Militair defensiepersoneel (VBM) is het eens met generaal Onno Eichelsheim, die zegt dat oefeningen van Defensie ondanks de droogte niet tijdelijk stilgelegd hoeven te worden. Deze week ontstonden drie grote natuurbranden op militaire terreinen. Voorzitter Jean Debie vindt het desondanks niet onverantwoord om onder de huidige omstandigheden te oefenen. "Militairen weten over het algemeen heel goed wat ze op zulke momenten moeten doen."

4 uur geleden
Brandweer nog volop bezig met nablussen bij 't Harde

'T HARDE (ANP) - De brandweer is nog volop bezig met het controleren en nablussen van de natuurbrand op het defensieterrein bij 't Harde in Gelderland. Op meerdere plekken ontstaan nieuwe brandhaarden, die direct door de brandweer worden bestreden om verdere uitbreiding van de brand te voorkomen.

5 uur geleden