Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marktleider kinderopvang-apps neemt weer een bedrijf over

Marktleider kinderopvang-apps neemt weer een bedrijf over

HAARLEM (ANP) - KidsKonnect, dat software levert waarmee duizenden ouders hun kinderen op de crèche volgen, doet opnieuw een overname. Het is voor de onderneming alweer de vijfde overname dit jaar. Met het inlijven van branchegenoot ROSA versterkt KidsKonnect naar eigen zeggen zijn positie als grootste aanbieder van software voor de communicatie tussen kinderopvangmedewerkers met ouders of collega's.

ROSA biedt software binnen de kinderopvang en zorgopvang. Het bedrijf uit Hillegom is in 2005 opgericht als Muldata en bedient inmiddels ruim driehonderd opvangorganisaties met softwareoplossingen. Het team van ROSA gaat mee naar de nieuwe eigenaar.

Hoeveel geld er precies met de deal is gemoeid, wordt niet naar buiten gebracht. KidsKonnect nam eerder dit jaar al de Nederlandse kinderopvangsoftwarespecialisten Social Schools, PortaBase en Doenkids en het Belgische Deona over. Dat betekende onder meer ook een uitbreiding naar de markt voor digitaal lesmateriaal voor de allerjongsten.

De onderneming is in handen van de Haagse investeringsmaatschappij BB Capital. Het softwarebedrijf komt voort uit een reeks fusies tussen relatief kleine ontwikkelaars van kinderopvang-apps. De omzet van het bedrijf zal dit jaar naar verwachting uitkomen op 20 miljoen euro. Dat zou neerkomen op een vertienvoudiging ten opzichte van 2019, het laatste jaar voor de coronapandemie.

Meer uit Financieel

Meer bedrijven in Nederland door meer starters en minder stoppers

UTRECHT (ANP) - Door een toename van het aantal starters en een daling van het aantal stoppers en faillissementen blijft het aantal bedrijven in Nederland groeien. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK).

22 minuten geleden
Vertrouwen van consumenten in juli verder toegenomen

DEN HAAG (ANP) - Het vertrouwen van consumenten is in juli verder verbeterd ten opzichte van een maand eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het vertrouwen stond sinds het begin van de oorlog in het Midden-Oosten, die eind februari begon, flink onder druk, maar liet in juni al de sterkste verbetering zien in ruim elf jaar tijd.

25 minuten geleden
Pensioenfondsen ABP en PME staan er beter voor na lastig kwartaal

AMSTERDAM (ANP) - Ambtenarenpensioenfonds ABP en metalektrofonds PME stonden er afgelopen kwartaal financieel beter voor. In het eerste kwartaal zagen ze hun financiële positie nog verslechteren, maar lieten ze wel weten een stevige buffer over te houden. ABP hint nu op een mogelijke verhoging van de pensioenen volgend jaar, wanneer beide fondsen willen overgaan naar het nieuwe stelsel.

29 minuten geleden
ING: huishoudens vangen dure energie op met stijgende inkomens

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse huishoudens zijn nu meer kwijt aan energie en brandstof dan vier jaar geleden tijdens de energiecrisis van 2022. Deze hogere kosten worden echter grotendeels gecompenseerd door stijgende inkomens, stellen economen van ING in een donderdag verschenen rapport. De bank baseert zich op betaalgegevens van klanten.

31 minuten geleden
Meer bedrijven in Nederland door meer starters en minder stoppers

UTRECHT (ANP) - Door een toename van het aantal starters en een daling van het aantal stoppers en faillissementen blijft het aantal bedrijven in Nederland groeien. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK).

37 minuten geleden
Tesla maakt minder winst ondanks hogere omzet

AUSTIN (ANP) - Tesla heeft in het afgelopen kwartaal iets minder winst geboekt, ondanks dat de omzet en verkopen zijn gestegen. Volgens de elektrische autofabrikant van Elon Musk werd de winstgevendheid geraakt door onder meer een lagere gemiddelde verkoopprijs van zijn voertuigen.

38 minuten geleden
Meer nieuwe auto's verkocht in EU in eerste helft van het jaar

BRUSSEL (ANP) - De verkoop van nieuwe personenauto's in de Europese Unie is in de eerste helft van dit jaar gestegen. Volgens de Europese autobrancheorganisatie ACEA bleef de markt profiteren van een sterke vraag onder consumenten naar elektrische voertuigen, vooral dankzij steunmaatregelen.

1 uur geleden