Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mark Zuckerberg kondigt nieuwe privacyfuncties aan voor WhatsApp

Mark Zuckerberg kondigt nieuwe privacyfuncties aan voor WhatsApp

MENLO PARK (ANP) - Berichtendienst WhatsApp voert veranderingen door waardoor de privacy van gebruikers moet verbeteren. Topman Mark Zuckerberg van moederconcern Meta Platforms heeft dat laten weten in een post op Facebook.

Zo kun je binnenkort groepchats verlaten zonder dat iedereen daarvan op de hoogte wordt gesteld. Ook kun je straks zelf bepalen wie allemaal kan zien dat je online bent. Op Twitter kondigde WhatsApp daarnaast aan dat gebruikers de mogelijkheid krijgen berichten meer dan twee dagen na het plaatsen nog te verwijderen. Daarmee krijgen ze veel langer de tijd hiervoor dan eerst.

Het garanderen van de privacy is al langer een heikel thema voor socialemediabedrijven. "We blijven nieuwe manieren bedenken om uw berichten te beschermen en ze net zo privé en veilig te houden als persoonlijke gesprekken", zegt Zuckerberg er nu over.

Dat er bij WhatsApp aan veranderingen werd gewerkt kwam eerder al naar buiten door berichtgeving van de site WABetaInfo, waar vaker nieuwtjes over de berichtendienst te vinden zijn. Via officiële kanalen is nog niet bekendgemaakt wanneer de nieuwe veranderingen precies ingaan. WABetaInfo schrijft dat de update vermoedelijk later deze maand wordt doorgevoerd.

Meer uit Financieel

Bescherm kwetsbare mensen tegen faillissement Groupcard, zegt FNV

UTRECHT (ANP) - Bescherm kwetsbare inwoners tegen het faillissement van Groupcard, een bedrijf dat voor gemeenten tegoedpassen regelde. Garandeer dat ze hun tegoed kunnen gebruiken. Die oproep doet vakbond FNV aan gemeenten die met Groupcard werkten en de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

18 minuten geleden
ACM onderzoekt twijfelachtige duurzaamheidsclaims koffie en cacao

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) ziet binnen de levensmiddelensector het grootste aantal mogelijk misleidende claims in de koffie- en cacaoketen. De toezichthouder vindt dit aanleiding voor extra onderzoek.

59 minuten geleden
Recordomzet voor Fastned, maar verlies loopt op

AMSTERDAM (ANP) - De uitbater van laadstations voor elektrische auto's Fastned heeft in de eerste helft van het jaar een recordomzet geboekt, maar zag het verlies ook flink oplopen. Dit kwam volgens het bedrijf door gestegen kosten voor de uitbreiding van het aantal laadstations in Europa.

1 uur geleden
Fietsmerk Cowboy stelt voortbestaan veilig met extra financiering

BRUSSEL (ANP) - E-bikemerk Cowboy heeft een overeenkomst gesloten over financiering waarmee zijn voortbestaan op de korte termijn is veiliggesteld, meldt het Belgische bedrijf. Daarnaast werkt de onderneming aan een deal met haar Franse branchegenoot Rebirth die de toekomst van Cowboy op de langere termijn moet veiligstellen. Cowboy kampte met problemen bij de levering van nieuwe fietsen, onderdelen en een grote terugroepactie om onveilige frames. Dit drukte ook zwaar op de financiën van het bedrijf.

2 uur geleden
Baggeraar Boskalis geeft succesvol 2024 een vervolg

PAPENDRECHT (ANP) - Baggeraar en maritiem dienstverlener Boskalis heeft in de eerste helft van dit jaar de omzet en winst verhoogd. Daarmee gaf het bedrijf zijn succesvolle boekjaar 2024 een vervolg, ondanks het volgens topman Theo Baartmans "turbulente geopolitieke wereldtoneel".

2 uur geleden
Betaalbedrijf Adyen hard onderuit op Damrak na groeiwaarschuwing

AMSTERDAM (ANP) - Adyen is donderdag hard onderuitgegaan op de Amsterdamse beurs. Het bedrijf, dat transacties verwerkt voor grote concerns als Facebook-moederbedrijf Meta, Uber, H&M, eBay en Microsoft, heeft duidelijk last van de handelsoorlog van de Amerikaanse president Donald Trump. Vooral Aziatische klanten van Adyen zoals webwinkels Temu en Shein kampen met de sterk verhoogde invoerheffingen in de Verenigde Staten.

2 uur geleden
Bitcoin tikt nieuw record aan op ruim 124.000 dollar

SINGAPORE (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De koers van de bitcoin is donderdag voor het eerst gestegen tot meer dan 124.000 dollar, omgerekend ongeveer 106.000 euro. Daarmee zet 's werelds bekendste digitale munt zijn recordopmars voort, mede door het cryptovriendelijke beleid van de Amerikaanse president Donald Trump en de verwachting dat de Amerikaanse centrale bank in september de rente gaat verlagen.

3 uur geleden