Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marcelo evenaart legende Gento bij Real Madrid met 23 titels

Marcelo evenaart legende Gento bij Real Madrid met 23 titels

RIYAD (ANP) - De Braziliaanse vleugelverdediger Marcelo heeft bij Real Madrid clublegende Paco Gento geëvenaard. De 33-jarige Zuid-Amerikaan pakte in Saudi-Arabië zijn 23e titel met de Spaanse grootmacht. In de finale van de Spaanse Supercup won Real Madrid met 2-0 van Athletic Club. Marcelo mocht in de eindfase nog even meedoen van zijn trainer Carlo Ancelotti.

Marcelo is zijn vroegere ploeggenoot Sergio Ramos, die nu voor Paris Saint-Germain speelt, inmiddels voorbij met het aantal titels voor Real Madrid. Ramos pakte 22 prijzen met de 'Koninklijke'. Marcelo moet nu alleen nog Gento voor zich dulden in het Madrileense prijzenklassement. De kans is groot dat hij dit seizoen het record alleen in handen krijgt, aangezien Real nog in de race is voor de landstitel, de Champions League en het Spaanse bekertoernooi.

De schitterende erelijst van Marcelo telt vijf landstitels, vier titels in de Champions League, vier wereldbekers, drie Europese Supercups, twee Spaanse bekers en vijf Spaanse Supercups. Hij streek in januari 2007 bij Real Madrid neer.

Het contract van Marcelo loopt komende zomer af. Hij kan dit seizoen niet meer rekenen op veel speeltijd. De Fransman Ferland Mendy heeft zijn positie links in de verdediging overgenomen.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

1 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

2 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

2 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

3 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

3 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

4 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller niet in WK-selectie Ivoorkust

YAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.

4 uur geleden