Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marcelo evenaart legende Gento bij Real Madrid met 23 titels

Marcelo evenaart legende Gento bij Real Madrid met 23 titels

RIYAD (ANP) - De Braziliaanse vleugelverdediger Marcelo heeft bij Real Madrid clublegende Paco Gento geëvenaard. De 33-jarige Zuid-Amerikaan pakte in Saudi-Arabië zijn 23e titel met de Spaanse grootmacht. In de finale van de Spaanse Supercup won Real Madrid met 2-0 van Athletic Club. Marcelo mocht in de eindfase nog even meedoen van zijn trainer Carlo Ancelotti.

Marcelo is zijn vroegere ploeggenoot Sergio Ramos, die nu voor Paris Saint-Germain speelt, inmiddels voorbij met het aantal titels voor Real Madrid. Ramos pakte 22 prijzen met de 'Koninklijke'. Marcelo moet nu alleen nog Gento voor zich dulden in het Madrileense prijzenklassement. De kans is groot dat hij dit seizoen het record alleen in handen krijgt, aangezien Real nog in de race is voor de landstitel, de Champions League en het Spaanse bekertoernooi.

De schitterende erelijst van Marcelo telt vijf landstitels, vier titels in de Champions League, vier wereldbekers, drie Europese Supercups, twee Spaanse bekers en vijf Spaanse Supercups. Hij streek in januari 2007 bij Real Madrid neer.

Het contract van Marcelo loopt komende zomer af. Hij kan dit seizoen niet meer rekenen op veel speeltijd. De Fransman Ferland Mendy heeft zijn positie links in de verdediging overgenomen.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

6 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

7 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

8 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

9 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

9 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

9 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

10 uur geleden