Marathon van Parijs weer uitgesteld
PARIJS (ANP) - De marathon van Parijs is opnieuw uitgesteld. De hardloopwedstrijd door de Franse hoofdstad zou in eerste instantie op zondag 5 april worden gehouden, maar werd als gevolg van de coronacrisis in maart al uitgesteld naar 18 oktober. Nu heeft de organisatie in samenspraak met de lokale autoriteiten besloten de marathon nog een maand later te houden, op zondag 15 november.
Zo'n 65.000 hardlopers hebben zich ingeschreven voor de marathon door Parijs, waaronder bijna zeshonderd Nederlanders. De wedstrijd start op de Champs-Élysées en eindigt na 42,195 kilometer, waarvan een flink deel langs de Seine, ook weer in de buurt van de Arc de Triomphe.
Op 5 april zou ook de marathon van Rotterdam worden gehouden. De wedstrijd in de havenstad staat nu voor 25 oktober op het programma. De prestigieuze marathons van Berlijn, New York en Boston gaan dit jaar allemaal niet door als gevolg van de coronapandemie. Het is de bedoeling dat op 4 oktober wel de marathon van Londen wordt gehouden.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken bereikte in de finale van het kogelstoten bij de EK atletiek in Birmingham precies wat ze voor ogen had: een medaille en een persoonlijk record. De vreugde was groot. "Ik heb helemaal niets negatiefs te vertellen over deze wedstrijd", zei ze na afloop in het Alexander Stadium.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder beheerst momenteel het kogelstoten. Ze is wereldkampioene, stootte als eerste atlete in veertien jaar over de 21 meter en kroonde zich in Birmingham voor de derde keer op rij tot Europees kampioene, maar zelf denkt ze dat ze nog steeds de slechtste is. "Ik kan daar niets aan doen, het hoort een beetje bij mijn voorbereiding. Ik maak mezelf klein om mezelf te beschermen tegen de druk", vertelde ze na afloop van de finale, waarin ze verreweg de beste was.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - De Nederlandse estafetteploeg op de 4x400 meter gemengd heeft op de EK atletiek in Birmingham een bronzen medaille veroverd. De vier lopers waren Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Terrence Agard en Myrte van der Schoot.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Mahadi Abdi Ali heeft verrassend sterk gelopen in de finale van de 5000 meter op de EK atletiek in Birmingham. De 30-jarige atleet eindigde als zesde in 13.17,17 en was daarmee de beste van de drie Nederlanders in het veld. Tim Verbaandert werd tiende in 13.23,23.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder heeft voor de derde keer op rij de Europese titel veroverd bij het kogelstoten. De Volendamse atlete (27) won op de EK atletiek in Birmingham het goud met een afstand van 20,73 meter.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich als snelste geplaatst voor de finale van de 100 meter vrije slag op de EK in Parijs. De wereldrecordhoudster tikte aan na 52,44 seconden en verbeterde het kampioensrecord dat ze eerder maandag in de series zwom (52,62).
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jessica Schilder bereidt zich in bed voor op de finale van het kogelstoten. "Als ik nu ga liggen, slaap ik", zei de wereldkampioene na de kwalificaties bij de EK in Birmingham.
19 uur geleden