
Maradona ondergaat coronatest na contact met besmette speler
BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse volksheld Diego Maradona is in afwachting van de uitslag van een coronatest. De 59-jarige voetbaltrainer van Gimnasia y Esgrima in La Plata besloot zich te laten testen op het longvirus nadat hij vrijdag met speler Facunco Contin nauw in contact was gekomen. Bij de voetballer werd een dag later het coronavirus geconstateerd. Uit voorzorg heeft Maradona zich nu laten testen. De uitslag wordt binnen 24 uur verwacht.
De voormalige sterspeler leidde Argentinië in 1986 naar de wereldtitel. Als voetballer, als trainer en als mens beleefde hij hoge pieken en diepe dalen. Maradona had ook tal van gezondheidsklachten en kampt tevens al jaren met overgewicht.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de Franse aanvaller Maxence Rivera van USL Dunkerque overgenomen. De 23-jarige linksbuiten tekent een contract voor drie jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar gaat met Oranje naar het EK om de hoofdprijs te winnen. "We gaan naar Zwitserland om te winnen. Met die instelling gaan we erheen", zegt de keeper van de Nederlandse vrouwen. "Sommigen van de selectie hebben een finale gewonnen, anderen hebben er één verloren. Het kriebelt bij mij om zover te komen."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lyneth Beerensteyn verwacht op tijd fit te zijn voor de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Wales. De aanvalster van Oranje herstelt nog van een spierblessure en traint nog niet volledig mee met de ploeg. "Het gaat goed", zegt de 28-jarige Beerensteyn in Zeist. "Ik maak me niet snel zorgen. En als ik me geen zorgen maak, dan hoeft de rest dat ook niet te doen."
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - De eerste vrouwelijke voetbalscheidsrechters Ineke Boom en Nel Rentenaar hebben na bijna 65 jaar een officieel KNVB-diploma gekregen. Dat gebeurde vrijdag in Alkmaar nadat ze bij de presentatie van het boek 'De vrouwen van '61', geschreven door sporthistoricus Jurryt van de Vooren, ook al de eerste exemplaren in ontvangst hadden genomen.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.
4 uur geledenPASADENA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zijn tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten verrassend verloren van Botafogo. De winnaar van de Champions League ging in Pasadena met 1-0 onderuit tegen de Braziliaanse formatie.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé is ontslagen uit het ziekenhuis en teruggekeerd in het trainingskamp van Real Madrid. Dat meldt de Spaanse voetbalclub. De Franse aanvaller was opgenomen met acute buikgriep.
16 uur geleden