Maradona donderdag al begraven
BUENOS AIRES (ANP/AFP) - De woensdag overleden Argentijnse voetbalvedette Diego Maradona wordt donderdag al begraven. Dat gebeurt, zo meldde een woordvoerder, op de begraafplaats Jardin de Paz, in een buitenwijk van Buenos Aires. Daar zijn ook de graven van zijn ouders.
Maradona overleed woensdag op 60-jarige leeftijd aan de gevolgen van een hartaanval. Donderdag volgde er een wake in het Casa Rosada, het presidentieel paleis in de hoofdstad waar in de vroege ochtend vrienden en familie arriveerden. Buiten verzamelden zich duizenden fans van de voetballer die zijn land in 1986 de wereldtitel bezorgde. In Argentinië geldt de wake als het eerbetoon aan de overledene die meestal nog op dezelfde dag wordt begraven.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
58 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de licentie om betaald voetbal te spelen behouden. Dat is het gevolg van een uitspraak van de Hoge Raad, die het cassatieberoep van voetbalbond KNVB heeft verworpen.
8 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Wereldbond FIFA stelt een onderzoek in naar het incident op het veld na de halve finale van het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië, waarbij Argentijnse spelers een spandoek vertoonden. Daarop stond de tekst: De Falklandeilanden zijn Argentijns. Argentinië won de wedstrijd met 2-1.
8 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - FC Twente treft in de tweede voorronde van de Europa League het Hongaarse Ferencváros. Ajax speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen het Servische FK Vojvodina. Dat is de uitkomst van de onderlinge confrontatie tussen Ferencváros en Vojvodina in de eerste voorronde van de Europa League.
20 uur geleden