Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited wil Fernandes en Cavani niet afstaan voor interlands

ManUnited wil Fernandes en Cavani niet afstaan voor interlands

MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United wil onder anderen Bruno Fernandes en Edinson Cavani niet afstaan voor de komende interlandperiode. Portugal, het land waar Fernandes vandaan komt, en Uruguay (Cavani) staan op de 'rode lijst' die Groot-Brittannië heeft opgesteld van ruim dertig landen met verhoogde coronarisico's. Dat betekent dat iedereen die vanuit die landen terugkeert in Groot-Brittannië eerst tien dagen in quarantaine moet in een daarvoor aangewezen hotel.

"We hebben het er nog niet over gehad, maar het heeft geen zin om spelers af te staan aan hun nationale ploegen als ze daarna tien dagen in isolatie moeten", zei Solskjaer na het competitieduel met Crystal Palace (0-0). "Wij betalen de spelers. De FIFA geeft de clubs toestemming om spelers thuis te houden. Het wordt dus heel lastig om deze jongens naar landen te laten gaan die op de rode lijst staan."

Naast de Portugese middenvelder Fernandes en de Uruguayaanse spits Cavani heeft ManUnited met de Brazilianen Fred en Alex Telles nog twee internationals die aan het einde van deze maand voor de interlandperiode naar een 'rood' land moeten.

Quarantaine

Liverpool liet woensdag bij monde van trainer Jürgen Klopp al weten een aantal spelers thuis te houden als ze bij terugkeer in quarantaine zouden moeten. Het gaat om de Brazilianen Alisson Becker, Roberto Firmino en Fabinho en de Portugees Diogo Jota. "Voor ons is het simpelweg onmogelijk om de jongens nog eens tien dagen extra te moeten missen", zegt Klopp. "We hebben al heel veel blessures. Dit kan echt niet. Ik begrijp de problemen van de nationale elftallen, maar het is nu eenmaal onmogelijk in deze tijden iedereen blij te maken."

Normaal gesproken zijn clubs verplicht om hun spelers af te staan als die worden opgeroepen voor hun nationale ploeg. De wereldvoetbalbond FIFA heeft daar tijdelijk echter een uitzondering voor gemaakt vanwege de coronapandemie en alle reisrestricties die daaraan hangen.

Meer uit Voetbal

AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

6 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

6 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

6 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles kan tegen RB Salzburg niet opnieuw stunten

SALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .

8 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Larin tegen VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.

8 uur geleden
Kroes werd wakker en voelde dat hij moest vertrekken bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Alex Kroes vertrekt ook bij Ajax als de gewenste opvolger van de ontslagen John Heitinga alleen naar Amsterdam komt als de technisch directeur blijft. "Ik werd vanochtend met het gevoel wakker dat ik mijn functie ter beschikking moest stellen", vertelt hij in een gesprek met een aantal vaste volgers van de club uit de hoofdstad. "Ik voel me verantwoordelijk voor de staf en de spelers, maar doe alles met de mensen om me heen. Maar mijn gevoel is dat ik dit moest doen."

9 uur geleden