Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited verslaat ook koploper Arsenal, Antony direct trefzeker

ManUnited verslaat ook koploper Arsenal, Antony direct trefzeker

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Arsenal de eerste nederlaag toegebracht in de Engelse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Erik ten Hag won met 3-1 van de koploper. Voor Manchester United betekende het alweer de vierde zege op rij.

Antony beleefde een debuut om niet snel te vergeten. De Braziliaanse aanvaller, voor 95 miljoen euro overgekomen van Ajax, opende na 35 minuten spelen de score. Antony stond aan de rechterkant van het zestienmetergebied vrij en kreeg de bal aangespeeld door Marcus Rashford. Oog in oog met keeper Aaron Ramsdale schoof de Zuid-Amerikaan de bal met zijn linkervoet beheerst in het doel.

Even daarvoor was een doelpunt van Arsenal afgekeurd. Scheidsrechter Paul Tierney oordeelde, na het zien van televisiebeelden, dat de Noor Martin Ødegaard een overtreding maakte op Christian Eriksen toen hij hem de bal afpakte.

Arsenal voetbalde beter en de verdiende gelijkmaker viel in de beginfase van de tweede helft. Na een fraaie steekpass van Ødegaard werd een schot van Gabriel Jesus in de 60e minuut geblokt. Bukayo Saka stond op de juiste plaats om de bal daarna binnen te schieten.

Manchester United toonde zich daarna bijzonder efficiënt en was, net als in vorige duels, vooral gevaarlijk uit snelle omschakelingen. Arsenal verloor in de 66e minuut de bal op het middenveld en na een fraaie dieptepass van de Portugees Bruno Fernandes schoot Marcus Rashford de 2-1 binnen.

De beslissing viel een kwartier voor tijd. Eriksen behield het overzicht, tikte de bal breed op de vrijstaande Rashford, die weer scoorde: 3-1.

Arsenal blijft koploper met 15 punten uit zes duels. Manchester United is opgeklommen naar de vijfde plek met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

1 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

4 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

4 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

6 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

6 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

7 uur geleden