Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited verslaat ook koploper Arsenal, Antony direct trefzeker

ManUnited verslaat ook koploper Arsenal, Antony direct trefzeker

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Arsenal de eerste nederlaag toegebracht in de Engelse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Erik ten Hag won met 3-1 van de koploper. Voor Manchester United betekende het alweer de vierde zege op rij.

Antony beleefde een debuut om niet snel te vergeten. De Braziliaanse aanvaller, voor 95 miljoen euro overgekomen van Ajax, opende na 35 minuten spelen de score. Antony stond aan de rechterkant van het zestienmetergebied vrij en kreeg de bal aangespeeld door Marcus Rashford. Oog in oog met keeper Aaron Ramsdale schoof de Zuid-Amerikaan de bal met zijn linkervoet beheerst in het doel.

Even daarvoor was een doelpunt van Arsenal afgekeurd. Scheidsrechter Paul Tierney oordeelde, na het zien van televisiebeelden, dat de Noor Martin Ødegaard een overtreding maakte op Christian Eriksen toen hij hem de bal afpakte.

Arsenal voetbalde beter en de verdiende gelijkmaker viel in de beginfase van de tweede helft. Na een fraaie steekpass van Ødegaard werd een schot van Gabriel Jesus in de 60e minuut geblokt. Bukayo Saka stond op de juiste plaats om de bal daarna binnen te schieten.

Manchester United toonde zich daarna bijzonder efficiënt en was, net als in vorige duels, vooral gevaarlijk uit snelle omschakelingen. Arsenal verloor in de 66e minuut de bal op het middenveld en na een fraaie dieptepass van de Portugees Bruno Fernandes schoot Marcus Rashford de 2-1 binnen.

De beslissing viel een kwartier voor tijd. Eriksen behield het overzicht, tikte de bal breed op de vrijstaande Rashford, die weer scoorde: 3-1.

Arsenal blijft koploper met 15 punten uit zes duels. Manchester United is opgeklommen naar de vijfde plek met 12 punten.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

4 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

5 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

5 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

6 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

7 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

9 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

10 uur geleden