ManUnited rekent in EL-finale niet op aanvoerder Maguire
GDANSK (ANP) - De kans dat aanvoerder Harry Maguire met Manchester United woensdagavond kan aantreden in de finale van de Europa League tegen het Spaanse Villarreal is klein. Dat liet zijn coach Ole Gunnar Solskjaer in zijn voorbeschouwing op de eindstrijd in het Poolse Gdansk doorschemeren.
Maguire ontbreekt sinds 9 mei bij United door een enkelblessure, die hij opliep na een botsing met de Nederlandse aanvaller Anwar El Ghazi (Aston Villa). De Engelse international zit in de laatste fase van zijn herstel en haalt het EK mogelijk nog wel, maar de EL-finale komt voor hem waarschijnlijk te vroeg. "Hij zal nog wel proberen een beetje met ons mee te doen", was alles wat Solskjaer over Maguire in Polen kwijt wilde. "Verder ziet het er bij ons best goed uit."
In de Engelse selectie van 26 spelers ontbreken Anthony Martial en Phil Jones door blessures. Middenvelder Donny van de Beek is in Polen wel van de partij, maar een basisplaats lijkt er voor de oud-Ajacied in de finale niet in te zitten. In zijn eerste seizoen in de Premier League, dat ManUnited zondag als nummer 2 afsloot, mocht hij slechts in vier competitieduels in het startende elftal beginnen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
3 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
7 uur geleden