Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited neemt ook afscheid van technisch directeur Ashworth

ManUnited neemt ook afscheid van technisch directeur Ashworth

MANCHESTER (ANP/RTR) - Technisch directeur Dan Ashworth is na vijf maanden alweer vertrokken bij Manchester United. Dat gebeurde in onderling overleg, meldt de Engelse voetbalclub die eerder dit seizoen trainer Erik ten Hag ontsloeg.

Ashworth (53) kwam in de zomer over van Newcastle United, waar hij nog een doorlopend contract had. Maar Jim Ratcliffe, de eigenaar van ManUnited, zag in hem de perfecte kandidaat om de club weer naar de top te brengen. Het besluit het dienstverband te beëindigen volgde na de 3-2-nederlaag tegen Nottingham Forest van zaterdag.

"We willen Dan bedanken voor zijn werk en steun tijdens een overgangsperiode voor de club en wensen hem het allerbeste voor de toekomst", schrijft Manchester United op de website. Ashworth voorkwam afgelopen zomer een voortijdig einde van het dienstverband van Ten Hag en bepaalde mede het transferbeleid met aankopen ter waarde van meer dan 250 miljoen euro. ManUnited, dat in november Ten Hag verving door de Portugees Rúben Amorim, staat slechts dertiende in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Chelsea neemt Argentijnse doelman Martínez over van Aston Villa

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea heeft doelman Emiliano Martínez overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige keeper die in 2022 met Argentinië wereldkampioen werd en dit jaar de WK-finale verloor van Spanje, heeft in Londen een contract voor drie seizoenen getekend.

31 minuten geleden
KNVB wil andere opzet FIFA én internationale top organiseren

ZEIST (ANP) - De KNVB wil niet alleen een andere FIFA-voorzitter dan Gianni Infantino, maar pleit ook voor een andere opzet bij de wereldvoetbalbond. Daarvoor stelt de Nederlandse voetbalbond voor om een internationale top over de toekomst van FIFA te organiseren in Amsterdam.

1 uur geleden
Ajax voegt transfervrije Sofyan Amrabat aan selectie toe

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.

2 uur geleden
Messi leidt Inter Miami met vier goals naar ruime zege

MIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.

2 uur geleden
Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

12 uur geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

13 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

15 uur geleden