ManUnited neemt ook afscheid van technisch directeur Ashworth
MANCHESTER (ANP/RTR) - Technisch directeur Dan Ashworth is na vijf maanden alweer vertrokken bij Manchester United. Dat gebeurde in onderling overleg, meldt de Engelse voetbalclub die eerder dit seizoen trainer Erik ten Hag ontsloeg.
Ashworth (53) kwam in de zomer over van Newcastle United, waar hij nog een doorlopend contract had. Maar Jim Ratcliffe, de eigenaar van ManUnited, zag in hem de perfecte kandidaat om de club weer naar de top te brengen. Het besluit het dienstverband te beëindigen volgde na de 3-2-nederlaag tegen Nottingham Forest van zaterdag.
"We willen Dan bedanken voor zijn werk en steun tijdens een overgangsperiode voor de club en wensen hem het allerbeste voor de toekomst", schrijft Manchester United op de website. Ashworth voorkwam afgelopen zomer een voortijdig einde van het dienstverband van Ten Hag en bepaalde mede het transferbeleid met aankopen ter waarde van meer dan 250 miljoen euro. ManUnited, dat in november Ten Hag verving door de Portugees Rúben Amorim, staat slechts dertiende in de Premier League.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
20 uur geleden