ManUnited moedigt personeel aan tot vrijwilligerswerk
MANCHESTER (ANP) - Manchester United moedigt zijn personeel aan vrijwilligerswerk te doen voor de nationale en lokale gezondheidsdiensten in Engeland tijdens de coronapandemie. De club betaalt in dat geval hun salaris volledig door, stelt de club uit de Premier League.
ManUnited heeft ook medische hulpmiddelen gedoneerd aan de NHS, de nationale gezondheidsdienst. Verder heeft het zestien voertuigen beschikbaar gesteld voor koerierswerk. "We hebben vrijwilligers paraat die meteen kunnen bijspringen als de NHS daar om vraagt", aldus de club, die ook stadion Old Trafford heeft aangeboden als tijdelijk centrum voor bloeddonaties.
De spelers van de vermogende voetbalclub hebben eerder al ingestemd 30 procent van hun salaris te doneren aan onder meer de plaatselijke ziekenhuizen. Ook hebben ze toegezegd mee te werken aan liefdadigheidsacties om geld in te zamelen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
8 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
17 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden