ManUnited moedigt personeel aan tot vrijwilligerswerk
MANCHESTER (ANP) - Manchester United moedigt zijn personeel aan vrijwilligerswerk te doen voor de nationale en lokale gezondheidsdiensten in Engeland tijdens de coronapandemie. De club betaalt in dat geval hun salaris volledig door, stelt de club uit de Premier League.
ManUnited heeft ook medische hulpmiddelen gedoneerd aan de NHS, de nationale gezondheidsdienst. Verder heeft het zestien voertuigen beschikbaar gesteld voor koerierswerk. "We hebben vrijwilligers paraat die meteen kunnen bijspringen als de NHS daar om vraagt", aldus de club, die ook stadion Old Trafford heeft aangeboden als tijdelijk centrum voor bloeddonaties.
De spelers van de vermogende voetbalclub hebben eerder al ingestemd 30 procent van hun salaris te doneren aan onder meer de plaatselijke ziekenhuizen. Ook hebben ze toegezegd mee te werken aan liefdadigheidsacties om geld in te zamelen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
23 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
24 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
24 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
2 uur geleden