ManUnited laat weer punten liggen
MANCHESTER (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Manchester United opnieuw punten laten liggen. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer bleef op het eigen Old Trafford tegen het laag geklasseerde Aston Villa steken op 2-2. Vorige week moest ManUnited bij Sheffield United ook al genoegen nemen met een punt (3-3). Afgelopen donderdag verloor de Engelse grootmacht, weliswaar met een zeer jeugdige formatie, voor de Europa League ook nog bij FC Astana (2-1).
Voor ManUnited brachten Tom Heaton (1-1, eigen doel) en Victor Lindelöf (2-1) de treffers op hun naam. Jack Grealish en Tyrone Mings scoorden voor de bezoekers. Bij Aston Villa viel aanvaller Anwar El Ghazi na ruim een kwartier uit. ManUnited staat negende en Aston Villa vijftiende.
Leicester City won op eigen veld met 2-1 van laagvlieger Everton. In de extra tijd maakte invaller Kelechi Iheanacho het beslissende doelpunt. Leicester bleef tweede, met acht punten minder dan de nog ongeslagen koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
3 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
3 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
3 uur geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.
6 uur geleden