
ManUnited laat weer punten liggen
MANCHESTER (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Manchester United opnieuw punten laten liggen. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer bleef op het eigen Old Trafford tegen het laag geklasseerde Aston Villa steken op 2-2. Vorige week moest ManUnited bij Sheffield United ook al genoegen nemen met een punt (3-3). Afgelopen donderdag verloor de Engelse grootmacht, weliswaar met een zeer jeugdige formatie, voor de Europa League ook nog bij FC Astana (2-1).
Voor ManUnited brachten Tom Heaton (1-1, eigen doel) en Victor Lindelöf (2-1) de treffers op hun naam. Jack Grealish en Tyrone Mings scoorden voor de bezoekers. Bij Aston Villa viel aanvaller Anwar El Ghazi na ruim een kwartier uit. ManUnited staat negende en Aston Villa vijftiende.
Leicester City won op eigen veld met 2-1 van laagvlieger Everton. In de extra tijd maakte invaller Kelechi Iheanacho het beslissende doelpunt. Leicester bleef tweede, met acht punten minder dan de nog ongeslagen koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
10 uur geleden