ManUnited blijft in de race voor vierde plaats in Premier League
BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United houdt zicht op de vierde plaats in de Premier League, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjær won eenvoudig met 3-0 bij het laaggeklasseerde Aston Villa. United heeft een punt minder dan Leicester City dat vierde staat, nummer drie Chelsea heeft twee punten meer.
Bruno Fernandes schoot Manchester uit een strafschop naar 1-0. Fernandes kreeg een strafschop omdat hij volgens scheidsrechter Jon Moss ten val zou zijn gebracht door Aston Villa-verdediger Ezri Konsa. Uit de herhaling was echter te zien dat Fernandes zelf de overtreding maakte. De videoscheidsrechter draaide de beslissing echter niet terug. Mason Greenwood schoot United vlak voor rust naar 2-0.
Paul Pogba zorgde in de 58e minuut voor de 3-0. Voor Aston Villa, waar Anwar El Ghazi in de tweede helft werd gewisseld, wordt de strijd tegen degradatie lastig. De ploeg blijft voorlaatste met 27 punten, vier minder dan nummer 17 Watford.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
18 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
47 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
51 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.
2 uur geleden