ManUnited blijft in de race voor vierde plaats in Premier League
BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United houdt zicht op de vierde plaats in de Premier League, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjær won eenvoudig met 3-0 bij het laaggeklasseerde Aston Villa. United heeft een punt minder dan Leicester City dat vierde staat, nummer drie Chelsea heeft twee punten meer.
Bruno Fernandes schoot Manchester uit een strafschop naar 1-0. Fernandes kreeg een strafschop omdat hij volgens scheidsrechter Jon Moss ten val zou zijn gebracht door Aston Villa-verdediger Ezri Konsa. Uit de herhaling was echter te zien dat Fernandes zelf de overtreding maakte. De videoscheidsrechter draaide de beslissing echter niet terug. Mason Greenwood schoot United vlak voor rust naar 2-0.
Paul Pogba zorgde in de 58e minuut voor de 3-0. Voor Aston Villa, waar Anwar El Ghazi in de tweede helft werd gewisseld, wordt de strijd tegen degradatie lastig. De ploeg blijft voorlaatste met 27 punten, vier minder dan nummer 17 Watford.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
7 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
8 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
8 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
9 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
10 uur geleden