ManUnited blijft in de race voor vierde plaats in Premier League
BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United houdt zicht op de vierde plaats in de Premier League, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjær won eenvoudig met 3-0 bij het laaggeklasseerde Aston Villa. United heeft een punt minder dan Leicester City dat vierde staat, nummer drie Chelsea heeft twee punten meer.
Bruno Fernandes schoot Manchester uit een strafschop naar 1-0. Fernandes kreeg een strafschop omdat hij volgens scheidsrechter Jon Moss ten val zou zijn gebracht door Aston Villa-verdediger Ezri Konsa. Uit de herhaling was echter te zien dat Fernandes zelf de overtreding maakte. De videoscheidsrechter draaide de beslissing echter niet terug. Mason Greenwood schoot United vlak voor rust naar 2-0.
Paul Pogba zorgde in de 58e minuut voor de 3-0. Voor Aston Villa, waar Anwar El Ghazi in de tweede helft werd gewisseld, wordt de strijd tegen degradatie lastig. De ploeg blijft voorlaatste met 27 punten, vier minder dan nummer 17 Watford.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.
31 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
6 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
8 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
19 uur geleden