Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited blijft in de race voor vierde plaats in Premier League

ManUnited blijft in de race voor vierde plaats in Premier League

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United houdt zicht op de vierde plaats in de Premier League, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen. De ploeg van coach Ole Gunnar Solskjær won eenvoudig met 3-0 bij het laaggeklasseerde Aston Villa. United heeft een punt minder dan Leicester City dat vierde staat, nummer drie Chelsea heeft twee punten meer.

Bruno Fernandes schoot Manchester uit een strafschop naar 1-0. Fernandes kreeg een strafschop omdat hij volgens scheidsrechter Jon Moss ten val zou zijn gebracht door Aston Villa-verdediger Ezri Konsa. Uit de herhaling was echter te zien dat Fernandes zelf de overtreding maakte. De videoscheidsrechter draaide de beslissing echter niet terug. Mason Greenwood schoot United vlak voor rust naar 2-0.

Paul Pogba zorgde in de 58e minuut voor de 3-0. Voor Aston Villa, waar Anwar El Ghazi in de tweede helft werd gewisseld, wordt de strijd tegen degradatie lastig. De ploeg blijft voorlaatste met 27 punten, vier minder dan nummer 17 Watford.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

37 minuten geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

2 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

5 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

5 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

5 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

6 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

6 uur geleden