Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mané vertelt Liverpool na finale Champions League of hij blijft

Mané vertelt Liverpool na finale Champions League of hij blijft

LIVERPOOL (ANP) - Blijft hij bij Liverpool of gaat hij weg? Sadio Mané beantwoordt die vraag na de finale van de Champions League, zaterdag in Parijs tegen Real Madrid. De Senegalese aanvaller, die in de belangstelling zou staan van Bayern München, heeft naar eigen zeggen al een besluit genomen.

"De vraag of ik blijf of niet, ga ik na de Champions League-finale beantwoorden", zei Mané tegen Sky Sports. "Wat ik nu wil zeggen, is dat ik volledig gefocust ben op het winnen van de Champions League. Dat is het allerbelangrijkste voor mij en de fans van Liverpool. Dat antwoord geef ik nu. Maar kom na de finale bij me terug en dan geef ik het antwoord dat je wil horen, zeker weten. Het is speciaal." Mané leek daarmee te hinten op een langer verblijf in Liverpool.

De 30-jarige aanvaller speelt sinds 2016 voor de Engelse topclub, na twee jaar bij Southampton. De Senegalees begon zijn carrière in Frankrijk bij FC Metz en speelde daarna in Oostenrijk bij Red Bull Salzburg. Het contract van Mané bij Liverpool loopt volgend jaar af, net als dat van Mohamed Salah en Roberto Firmino.

De aanvaller maakte al 120 doelpunten voor de 'Reds', waarmee hij in 2019 de Champions League won en een jaar later de Engelse titel. Dit seizoen pakte Mané met Liverpool al de League Cup en FA Cup. Hij leidde Senegal ook naar winst van de Afrika Cup én naar het WK, waarop het Nederlands elftal een van de tegenstanders in de groepsfase is.

Meer uit Voetbal

Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

20 minuten geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

10 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

10 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

10 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

10 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

15 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

15 uur geleden