Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mané vertelt Liverpool na finale Champions League of hij blijft

Mané vertelt Liverpool na finale Champions League of hij blijft

LIVERPOOL (ANP) - Blijft hij bij Liverpool of gaat hij weg? Sadio Mané beantwoordt die vraag na de finale van de Champions League, zaterdag in Parijs tegen Real Madrid. De Senegalese aanvaller, die in de belangstelling zou staan van Bayern München, heeft naar eigen zeggen al een besluit genomen.

"De vraag of ik blijf of niet, ga ik na de Champions League-finale beantwoorden", zei Mané tegen Sky Sports. "Wat ik nu wil zeggen, is dat ik volledig gefocust ben op het winnen van de Champions League. Dat is het allerbelangrijkste voor mij en de fans van Liverpool. Dat antwoord geef ik nu. Maar kom na de finale bij me terug en dan geef ik het antwoord dat je wil horen, zeker weten. Het is speciaal." Mané leek daarmee te hinten op een langer verblijf in Liverpool.

De 30-jarige aanvaller speelt sinds 2016 voor de Engelse topclub, na twee jaar bij Southampton. De Senegalees begon zijn carrière in Frankrijk bij FC Metz en speelde daarna in Oostenrijk bij Red Bull Salzburg. Het contract van Mané bij Liverpool loopt volgend jaar af, net als dat van Mohamed Salah en Roberto Firmino.

De aanvaller maakte al 120 doelpunten voor de 'Reds', waarmee hij in 2019 de Champions League won en een jaar later de Engelse titel. Dit seizoen pakte Mané met Liverpool al de League Cup en FA Cup. Hij leidde Senegal ook naar winst van de Afrika Cup én naar het WK, waarop het Nederlands elftal een van de tegenstanders in de groepsfase is.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

4 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

13 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

16 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

16 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

16 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

17 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

19 uur geleden