Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mané terug in selectie Bayern München voor duel met Union Berlin

Mané terug in selectie Bayern München voor duel met Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann heeft zondag weer de beschikking over de herstelde Sadio Mané. De Senegalese aanvaller zit bij de selectie van de koploper voor het thuisduel met 1. FC Union Berlin en kan als invaller minuten maken.

"Sadio is erbij, maar hij kan nog niet starten", verklaarde Nagelsmann twee dagen voor de wedstrijd tegen de ploeg die donderdag Ajax uitschakelde in Europa. "Hij heeft tweeënhalve sessie meegetraind met de groep. Hij geeft ons meer opties en daar zijn we blij mee."

Mané liep in november een beenblessure op en miste daardoor ook het WK in Qatar. Hij speelde tot op heden veertien competitieduels en maakte zes treffers.

Nagelsmann over slechte reeks Bayern

Nagelsmann kan Mané goed gebruiken. Bayern won sinds de jaarwisseling slechts twee van de zes competitiewedstrijden. De ploeg is op doelsaldo nog koploper, maar Borussia Dortmund en Union Berlin hebben inmiddels evenveel punten.

"Over het algemeen hebben we niet de resultaten bereikt die we hadden gewild. We weten allemaal dat we moeten presteren. Bij Bayern is het rustig als je wint. Als je niet wint, is het niet stil. Dus we moeten winnen. Dit is een topwedstrijd in de competitie en we weten dat de eerste plaats op het spel staat", aldus Nagelsmann.

Aftrap

De wedstrijd tussen de nummers 1 en 3 van de Bundesliga staat zondag om 17.30 uur op het programma.

Meer uit Voetbal

KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

23 minuten geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

58 minuten geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

1 uur geleden
Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

9 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

12 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

12 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

13 uur geleden