Mané terug in selectie Bayern München voor duel met Union Berlin
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann heeft zondag weer de beschikking over de herstelde Sadio Mané. De Senegalese aanvaller zit bij de selectie van de koploper voor het thuisduel met 1. FC Union Berlin en kan als invaller minuten maken.
"Sadio is erbij, maar hij kan nog niet starten", verklaarde Nagelsmann twee dagen voor de wedstrijd tegen de ploeg die donderdag Ajax uitschakelde in Europa. "Hij heeft tweeënhalve sessie meegetraind met de groep. Hij geeft ons meer opties en daar zijn we blij mee."
Mané liep in november een beenblessure op en miste daardoor ook het WK in Qatar. Hij speelde tot op heden veertien competitieduels en maakte zes treffers.
Nagelsmann over slechte reeks Bayern
Nagelsmann kan Mané goed gebruiken. Bayern won sinds de jaarwisseling slechts twee van de zes competitiewedstrijden. De ploeg is op doelsaldo nog koploper, maar Borussia Dortmund en Union Berlin hebben inmiddels evenveel punten.
"Over het algemeen hebben we niet de resultaten bereikt die we hadden gewild. We weten allemaal dat we moeten presteren. Bij Bayern is het rustig als je wint. Als je niet wint, is het niet stil. Dus we moeten winnen. Dit is een topwedstrijd in de competitie en we weten dat de eerste plaats op het spel staat", aldus Nagelsmann.
Aftrap
De wedstrijd tussen de nummers 1 en 3 van de Bundesliga staat zondag om 17.30 uur op het programma.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
11 uur geleden