Mané terug in selectie Bayern München voor duel met Union Berlin
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann heeft zondag weer de beschikking over de herstelde Sadio Mané. De Senegalese aanvaller zit bij de selectie van de koploper voor het thuisduel met 1. FC Union Berlin en kan als invaller minuten maken.
"Sadio is erbij, maar hij kan nog niet starten", verklaarde Nagelsmann twee dagen voor de wedstrijd tegen de ploeg die donderdag Ajax uitschakelde in Europa. "Hij heeft tweeënhalve sessie meegetraind met de groep. Hij geeft ons meer opties en daar zijn we blij mee."
Mané liep in november een beenblessure op en miste daardoor ook het WK in Qatar. Hij speelde tot op heden veertien competitieduels en maakte zes treffers.
Nagelsmann over slechte reeks Bayern
Nagelsmann kan Mané goed gebruiken. Bayern won sinds de jaarwisseling slechts twee van de zes competitiewedstrijden. De ploeg is op doelsaldo nog koploper, maar Borussia Dortmund en Union Berlin hebben inmiddels evenveel punten.
"Over het algemeen hebben we niet de resultaten bereikt die we hadden gewild. We weten allemaal dat we moeten presteren. Bij Bayern is het rustig als je wint. Als je niet wint, is het niet stil. Dus we moeten winnen. Dit is een topwedstrijd in de competitie en we weten dat de eerste plaats op het spel staat", aldus Nagelsmann.
Aftrap
De wedstrijd tussen de nummers 1 en 3 van de Bundesliga staat zondag om 17.30 uur op het programma.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang is begonnen aan de laatste training van het Nederlands elftal voor het oefenduel met Ecuador in Eindhoven. De vleugelaanvaller miste vrijdag de vriendschappelijke interland tegen Noorwegen (2-1) door een duimblessure.
23 minuten geledenAUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.
4 uur geledenLANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
19 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
20 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geleden