Mané terug in selectie Bayern München voor duel met Union Berlin
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann heeft zondag weer de beschikking over de herstelde Sadio Mané. De Senegalese aanvaller zit bij de selectie van de koploper voor het thuisduel met 1. FC Union Berlin en kan als invaller minuten maken.
"Sadio is erbij, maar hij kan nog niet starten", verklaarde Nagelsmann twee dagen voor de wedstrijd tegen de ploeg die donderdag Ajax uitschakelde in Europa. "Hij heeft tweeënhalve sessie meegetraind met de groep. Hij geeft ons meer opties en daar zijn we blij mee."
Mané liep in november een beenblessure op en miste daardoor ook het WK in Qatar. Hij speelde tot op heden veertien competitieduels en maakte zes treffers.
Nagelsmann over slechte reeks Bayern
Nagelsmann kan Mané goed gebruiken. Bayern won sinds de jaarwisseling slechts twee van de zes competitiewedstrijden. De ploeg is op doelsaldo nog koploper, maar Borussia Dortmund en Union Berlin hebben inmiddels evenveel punten.
"Over het algemeen hebben we niet de resultaten bereikt die we hadden gewild. We weten allemaal dat we moeten presteren. Bij Bayern is het rustig als je wint. Als je niet wint, is het niet stil. Dus we moeten winnen. Dit is een topwedstrijd in de competitie en we weten dat de eerste plaats op het spel staat", aldus Nagelsmann.
Aftrap
De wedstrijd tussen de nummers 1 en 3 van de Bundesliga staat zondag om 17.30 uur op het programma.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden