Mané tegen Manchester City weer in selectie Bayern München
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Sadio Mané behoort woensdag weer tot de selectie van Bayern München, voor de tweede wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League tegen Manchester City. De Senegalese aanvaller ontbrak om disciplinaire redenen zaterdag tegen Hoffenheim (1-1), omdat hij na het eerste duel met de Engelsen ruzie kreeg met medespeler Leroy Sané. Hij zou een klap in het gezicht van Sané hebben gegeven. Bayern München verloor in Manchester met 3-0.
Volgens trainer Thomas Tuchel zijn de problemen opgelost. "Sadio heeft zijn excuses aangeboden en daarmee een duidelijk signaal afgegeven. Zondag neemt hij weer deel aan de training en ik neem hem in elk geval op in de groep voor het duel met Manchester City."
Afgezien van de schorsing van een wedstrijd kreeg Mané, voormalig speler van onder meer Liverpool, ook nog een boete van de Duitse club.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
7 uur geleden