Mané tegen Manchester City weer in selectie Bayern München
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Sadio Mané behoort woensdag weer tot de selectie van Bayern München, voor de tweede wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League tegen Manchester City. De Senegalese aanvaller ontbrak om disciplinaire redenen zaterdag tegen Hoffenheim (1-1), omdat hij na het eerste duel met de Engelsen ruzie kreeg met medespeler Leroy Sané. Hij zou een klap in het gezicht van Sané hebben gegeven. Bayern München verloor in Manchester met 3-0.
Volgens trainer Thomas Tuchel zijn de problemen opgelost. "Sadio heeft zijn excuses aangeboden en daarmee een duidelijk signaal afgegeven. Zondag neemt hij weer deel aan de training en ik neem hem in elk geval op in de groep voor het duel met Manchester City."
Afgezien van de schorsing van een wedstrijd kreeg Mané, voormalig speler van onder meer Liverpool, ook nog een boete van de Duitse club.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
14 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
21 uur geleden