Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

PARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.

City viel door de nederlaag buiten de beste 24 ploegen op de ranglijst, waar PSG zich juist onder schaarde. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. Nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. City speelt in de laatste speelronde thuis tegen Club Brugge, PSG treft VfB Stuttgart in Duitsland.

PSG zag in de eerste helft een doelpunt van Achraf Hakimi afgekeurd worden en keek acht minuten na rust plotseling tegen een 0-2-achterstand aan. Invaller Jack Grealish schoot een rebound binnen voor de openingstreffer, waarna Erling Haaland de voorsprong verdubbelde. De thuisploeg reageerde vrijwel meteen. Invaller Ousmane Dembélé tekende voor de 1-2 na een mooie actie van Bradley Barcola. Vier minuten later schoot Désiré Doué op de lat en werkte Barcola de rebound binnen: 2-2.

Dembélé raakte daarna ook nog een keer de lat, voordat João Neves in de 78e minuut een vrije trap van Vitinha binnenkopte voor de 3-2. Een tweede treffer van Dembélé werd afgekeurd om buitenspel, maar Gonçalo Ramos maakte in de blessuretijd alsnog de 4-2.

Het AC Milan van Tijjani Reijnders klom naar de zesde plaats na een 1-0-zege op Girona. Rafael Leão tekende voor de enige treffer in Milaan. Bij het uitgeschakelde Girona kwamen Daley Blind, Donny van de Beek en invaller Arnaut Danjuma in actie. Nummer 4 Internazionale won met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij bij Sparta Praag: 0-1. Lautaro Martínez scoorde al in de twaalfde minuut.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

44 minuten geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

1 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

11 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

12 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

12 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

13 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

13 uur geleden