Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

PARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.

City viel door de nederlaag buiten de beste 24 ploegen op de ranglijst, waar PSG zich juist onder schaarde. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. Nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. City speelt in de laatste speelronde thuis tegen Club Brugge, PSG treft VfB Stuttgart in Duitsland.

PSG zag in de eerste helft een doelpunt van Achraf Hakimi afgekeurd worden en keek acht minuten na rust plotseling tegen een 0-2-achterstand aan. Invaller Jack Grealish schoot een rebound binnen voor de openingstreffer, waarna Erling Haaland de voorsprong verdubbelde. De thuisploeg reageerde vrijwel meteen. Invaller Ousmane Dembélé tekende voor de 1-2 na een mooie actie van Bradley Barcola. Vier minuten later schoot Désiré Doué op de lat en werkte Barcola de rebound binnen: 2-2.

Dembélé raakte daarna ook nog een keer de lat, voordat João Neves in de 78e minuut een vrije trap van Vitinha binnenkopte voor de 3-2. Een tweede treffer van Dembélé werd afgekeurd om buitenspel, maar Gonçalo Ramos maakte in de blessuretijd alsnog de 4-2.

Het AC Milan van Tijjani Reijnders klom naar de zesde plaats na een 1-0-zege op Girona. Rafael Leão tekende voor de enige treffer in Milaan. Bij het uitgeschakelde Girona kwamen Daley Blind, Donny van de Beek en invaller Arnaut Danjuma in actie. Nummer 4 Internazionale won met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij bij Sparta Praag: 0-1. Lautaro Martínez scoorde al in de twaalfde minuut.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

46 minuten geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

1 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

1 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

1 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

3 uur geleden
Topfunctionaris FIFA: WK gaat door, het is te groot

DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.

7 uur geleden
Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

7 uur geleden