Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

PARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.

City viel door de nederlaag buiten de beste 24 ploegen op de ranglijst, waar PSG zich juist onder schaarde. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. Nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. City speelt in de laatste speelronde thuis tegen Club Brugge, PSG treft VfB Stuttgart in Duitsland.

PSG zag in de eerste helft een doelpunt van Achraf Hakimi afgekeurd worden en keek acht minuten na rust plotseling tegen een 0-2-achterstand aan. Invaller Jack Grealish schoot een rebound binnen voor de openingstreffer, waarna Erling Haaland de voorsprong verdubbelde. De thuisploeg reageerde vrijwel meteen. Invaller Ousmane Dembélé tekende voor de 1-2 na een mooie actie van Bradley Barcola. Vier minuten later schoot Désiré Doué op de lat en werkte Barcola de rebound binnen: 2-2.

Dembélé raakte daarna ook nog een keer de lat, voordat João Neves in de 78e minuut een vrije trap van Vitinha binnenkopte voor de 3-2. Een tweede treffer van Dembélé werd afgekeurd om buitenspel, maar Gonçalo Ramos maakte in de blessuretijd alsnog de 4-2.

Het AC Milan van Tijjani Reijnders klom naar de zesde plaats na een 1-0-zege op Girona. Rafael Leão tekende voor de enige treffer in Milaan. Bij het uitgeschakelde Girona kwamen Daley Blind, Donny van de Beek en invaller Arnaut Danjuma in actie. Nummer 4 Internazionale won met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij bij Sparta Praag: 0-1. Lautaro Martínez scoorde al in de twaalfde minuut.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

14 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

15 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

17 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

19 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden