Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

PARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.

City viel door de nederlaag buiten de beste 24 ploegen op de ranglijst, waar PSG zich juist onder schaarde. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. Nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. City speelt in de laatste speelronde thuis tegen Club Brugge, PSG treft VfB Stuttgart in Duitsland.

PSG zag in de eerste helft een doelpunt van Achraf Hakimi afgekeurd worden en keek acht minuten na rust plotseling tegen een 0-2-achterstand aan. Invaller Jack Grealish schoot een rebound binnen voor de openingstreffer, waarna Erling Haaland de voorsprong verdubbelde. De thuisploeg reageerde vrijwel meteen. Invaller Ousmane Dembélé tekende voor de 1-2 na een mooie actie van Bradley Barcola. Vier minuten later schoot Désiré Doué op de lat en werkte Barcola de rebound binnen: 2-2.

Dembélé raakte daarna ook nog een keer de lat, voordat João Neves in de 78e minuut een vrije trap van Vitinha binnenkopte voor de 3-2. Een tweede treffer van Dembélé werd afgekeurd om buitenspel, maar Gonçalo Ramos maakte in de blessuretijd alsnog de 4-2.

Het AC Milan van Tijjani Reijnders klom naar de zesde plaats na een 1-0-zege op Girona. Rafael Leão tekende voor de enige treffer in Milaan. Bij het uitgeschakelde Girona kwamen Daley Blind, Donny van de Beek en invaller Arnaut Danjuma in actie. Nummer 4 Internazionale won met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij bij Sparta Praag: 0-1. Lautaro Martínez scoorde al in de twaalfde minuut.

Meer uit Voetbal

FC Volendam wint eerste duel finale play-offs na fouten Willem II

TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.

1 uur geleden
FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

3 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

4 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

4 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

7 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

22 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

1 dag geleden