Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

ManCity onderuit bij PSG in Champions League na 0-2-voorsprong

PARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.

City viel door de nederlaag buiten de beste 24 ploegen op de ranglijst, waar PSG zich juist onder schaarde. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. Nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. City speelt in de laatste speelronde thuis tegen Club Brugge, PSG treft VfB Stuttgart in Duitsland.

PSG zag in de eerste helft een doelpunt van Achraf Hakimi afgekeurd worden en keek acht minuten na rust plotseling tegen een 0-2-achterstand aan. Invaller Jack Grealish schoot een rebound binnen voor de openingstreffer, waarna Erling Haaland de voorsprong verdubbelde. De thuisploeg reageerde vrijwel meteen. Invaller Ousmane Dembélé tekende voor de 1-2 na een mooie actie van Bradley Barcola. Vier minuten later schoot Désiré Doué op de lat en werkte Barcola de rebound binnen: 2-2.

Dembélé raakte daarna ook nog een keer de lat, voordat João Neves in de 78e minuut een vrije trap van Vitinha binnenkopte voor de 3-2. Een tweede treffer van Dembélé werd afgekeurd om buitenspel, maar Gonçalo Ramos maakte in de blessuretijd alsnog de 4-2.

Het AC Milan van Tijjani Reijnders klom naar de zesde plaats na een 1-0-zege op Girona. Rafael Leão tekende voor de enige treffer in Milaan. Bij het uitgeschakelde Girona kwamen Daley Blind, Donny van de Beek en invaller Arnaut Danjuma in actie. Nummer 4 Internazionale won met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij bij Sparta Praag: 0-1. Lautaro Martínez scoorde al in de twaalfde minuut.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

20 minuten geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

7 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

9 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

10 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

11 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

12 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

14 uur geleden