ManCity-coach Guardiola trots ondanks gelijkspel tegen Spurs
MANCHESTER (ANP) - Manchester City-coach Pep Guardiola prees zijn team na het 3-3 gelijkspel tegen Tottenham Hotspur. Hij zei niet in paniek te raken van het puntenverlies, ook al wist de landskampioen vijf van de laatste acht wedstrijden in de Premier League niet te winnen.
"Het was zonde, net als in de wedstrijd tegen Liverpool", zei Guardiola. "Ik had het gevoel dat we vandaag op alle fronten geweldig spel lieten zien, tegen een goede ploeg en coach. We creëerden veel kansen, waren agressief en ongelofelijk geconcentreerd. Soms is voetbal echter als het leven, je krijgt niet altijd wat je verdient."
De trainer wilde niet openlijk de scheidsrechter bekritiseren, omdat die had afgefloten tijdens een kansrijke aanval en zijn spelers geen voordeel had gegeven. Arsenal-coach Mikel Arteta had recentelijk na de wedstrijd tegen Newcastle United wel geklaagd over de arbitrage en is daarom door voetbalbond FA aangeklaagd. "Volgende vraag, ik ga geen Arteta-opmerking maken", zei hij.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
10 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
11 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
13 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
14 uur geleden