ManCity-coach Guardiola trots ondanks gelijkspel tegen Spurs
MANCHESTER (ANP) - Manchester City-coach Pep Guardiola prees zijn team na het 3-3 gelijkspel tegen Tottenham Hotspur. Hij zei niet in paniek te raken van het puntenverlies, ook al wist de landskampioen vijf van de laatste acht wedstrijden in de Premier League niet te winnen.
"Het was zonde, net als in de wedstrijd tegen Liverpool", zei Guardiola. "Ik had het gevoel dat we vandaag op alle fronten geweldig spel lieten zien, tegen een goede ploeg en coach. We creëerden veel kansen, waren agressief en ongelofelijk geconcentreerd. Soms is voetbal echter als het leven, je krijgt niet altijd wat je verdient."
De trainer wilde niet openlijk de scheidsrechter bekritiseren, omdat die had afgefloten tijdens een kansrijke aanval en zijn spelers geen voordeel had gegeven. Arsenal-coach Mikel Arteta had recentelijk na de wedstrijd tegen Newcastle United wel geklaagd over de arbitrage en is daarom door voetbalbond FA aangeklaagd. "Volgende vraag, ik ga geen Arteta-opmerking maken", zei hij.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
2 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
12 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
13 uur geleden