Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity-coach Guardiola trots ondanks gelijkspel tegen Spurs

ManCity-coach Guardiola trots ondanks gelijkspel tegen Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester City-coach Pep Guardiola prees zijn team na het 3-3 gelijkspel tegen Tottenham Hotspur. Hij zei niet in paniek te raken van het puntenverlies, ook al wist de landskampioen vijf van de laatste acht wedstrijden in de Premier League niet te winnen.

"Het was zonde, net als in de wedstrijd tegen Liverpool", zei Guardiola. "Ik had het gevoel dat we vandaag op alle fronten geweldig spel lieten zien, tegen een goede ploeg en coach. We creëerden veel kansen, waren agressief en ongelofelijk geconcentreerd. Soms is voetbal echter als het leven, je krijgt niet altijd wat je verdient."

De trainer wilde niet openlijk de scheidsrechter bekritiseren, omdat die had afgefloten tijdens een kansrijke aanval en zijn spelers geen voordeel had gegeven. Arsenal-coach Mikel Arteta had recentelijk na de wedstrijd tegen Newcastle United wel geklaagd over de arbitrage en is daarom door voetbalbond FA aangeklaagd. "Volgende vraag, ik ga geen Arteta-opmerking maken", zei hij.

Meer uit Voetbal

Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

8 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

15 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

15 uur geleden
Oud-Feyenoorder Van Daele (77) van 'het brilletje' overleden

ROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.

19 uur geleden
PSG-doelman dankt 'moeder natuur' na zege op Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.

20 uur geleden
Broerse wordt algemeen directeur PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.

21 uur geleden
Coach Enrique noemt PSG verdiende finalist Champions League

PARIJS (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain vindt dat zijn team de plaats in de finale van de Champions League heeft verdiend. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 2-1 van Arsenal na eerder een 1-0-zege in Londen.

22 uur geleden