ManCity-coach Guardiola maakt zich op voor allesbeslissende week
PARIJS (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City legt zich neer bij de nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach erkende na afloop dat de Engelse club een zware week wacht met de wedstrijd in de Premier League tegen Chelsea zaterdag en de allesbeslissende laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge woensdag.
"Zij waren beter, dat moeten we accepteren", zei Guardiola na de 4-2-nederlaag waarin de Engelse club aan het begin van de tweede helft nog met 2-0 leidde. "Ik wist dat het lastig zou worden. PSG is een uitzonderlijke ploeg. Wij konden er niet mee omgaan."
Manchester City staat in de Champions League op de 25e plaats met 8 punten en heeft een zege op Club Brugge nodig om de play-offs te bereiken. Daarin nemen de clubs van de negende tot en met de 24e plaats het tegen elkaar op. De beste acht teams plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales.
"We hebben één laatste kans thuis tegen Club Brugge. We zullen alles geven en als dat niet lukt, verdienen we het ook niet", keek de Spaanse trainer vooruit. ManCity verloor eerder van Juventus en Sporting Portugal en speelde gelijk tegen Feyenoord en Internazionale. De Engelse kampioen won in de Champions League alleen van Slovan Bratislava en Sparta Praag.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
18 uur geleden