ManCity-coach Guardiola maakt zich op voor allesbeslissende week
PARIJS (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City legt zich neer bij de nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach erkende na afloop dat de Engelse club een zware week wacht met de wedstrijd in de Premier League tegen Chelsea zaterdag en de allesbeslissende laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge woensdag.
"Zij waren beter, dat moeten we accepteren", zei Guardiola na de 4-2-nederlaag waarin de Engelse club aan het begin van de tweede helft nog met 2-0 leidde. "Ik wist dat het lastig zou worden. PSG is een uitzonderlijke ploeg. Wij konden er niet mee omgaan."
Manchester City staat in de Champions League op de 25e plaats met 8 punten en heeft een zege op Club Brugge nodig om de play-offs te bereiken. Daarin nemen de clubs van de negende tot en met de 24e plaats het tegen elkaar op. De beste acht teams plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales.
"We hebben één laatste kans thuis tegen Club Brugge. We zullen alles geven en als dat niet lukt, verdienen we het ook niet", keek de Spaanse trainer vooruit. ManCity verloor eerder van Juventus en Sporting Portugal en speelde gelijk tegen Feyenoord en Internazionale. De Engelse kampioen won in de Champions League alleen van Slovan Bratislava en Sparta Praag.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden