Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManCity-coach Guardiola maakt zich op voor allesbeslissende week

ManCity-coach Guardiola maakt zich op voor allesbeslissende week

PARIJS (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City legt zich neer bij de nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach erkende na afloop dat de Engelse club een zware week wacht met de wedstrijd in de Premier League tegen Chelsea zaterdag en de allesbeslissende laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge woensdag.

"Zij waren beter, dat moeten we accepteren", zei Guardiola na de 4-2-nederlaag waarin de Engelse club aan het begin van de tweede helft nog met 2-0 leidde. "Ik wist dat het lastig zou worden. PSG is een uitzonderlijke ploeg. Wij konden er niet mee omgaan."

Manchester City staat in de Champions League op de 25e plaats met 8 punten en heeft een zege op Club Brugge nodig om de play-offs te bereiken. Daarin nemen de clubs van de negende tot en met de 24e plaats het tegen elkaar op. De beste acht teams plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales.

"We hebben één laatste kans thuis tegen Club Brugge. We zullen alles geven en als dat niet lukt, verdienen we het ook niet", keek de Spaanse trainer vooruit. ManCity verloor eerder van Juventus en Sporting Portugal en speelde gelijk tegen Feyenoord en Internazionale. De Engelse kampioen won in de Champions League alleen van Slovan Bratislava en Sparta Praag.

Meer uit Voetbal

Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

1 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

1 uur geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

4 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

8 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

1 dag geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 dag geleden