ManCity-coach Guardiola maakt zich op voor allesbeslissende week
PARIJS (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City legt zich neer bij de nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach erkende na afloop dat de Engelse club een zware week wacht met de wedstrijd in de Premier League tegen Chelsea zaterdag en de allesbeslissende laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge woensdag.
"Zij waren beter, dat moeten we accepteren", zei Guardiola na de 4-2-nederlaag waarin de Engelse club aan het begin van de tweede helft nog met 2-0 leidde. "Ik wist dat het lastig zou worden. PSG is een uitzonderlijke ploeg. Wij konden er niet mee omgaan."
Manchester City staat in de Champions League op de 25e plaats met 8 punten en heeft een zege op Club Brugge nodig om de play-offs te bereiken. Daarin nemen de clubs van de negende tot en met de 24e plaats het tegen elkaar op. De beste acht teams plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales.
"We hebben één laatste kans thuis tegen Club Brugge. We zullen alles geven en als dat niet lukt, verdienen we het ook niet", keek de Spaanse trainer vooruit. ManCity verloor eerder van Juventus en Sporting Portugal en speelde gelijk tegen Feyenoord en Internazionale. De Engelse kampioen won in de Champions League alleen van Slovan Bratislava en Sparta Praag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
3 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
4 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
4 uur geleden