Mancini selecteert alsnog vijf spelers Inter voor Nations League
ROME (ANP) - Bondscoach Roberto Mancini heeft vijf spelers van Internazionale opgenomen in zijn definitieve selectie voor het finaletoernooi van de Nations League. Alessandro Bastoni, Nicolo Barella, Matteo Darmian, Federico Dimarco en Francesco Acerbi ontbraken in de voorlopige groep van 26 man, maar maken nu wel deel uit van de groep. Het vijftal meldt zich pas later bij de groep omdat Inter zaterdag in Istanbul de finale van de Champions League tegen Manchester City speelt.
Manuel Locatelli en Federico Gatti (Juventus), Federico Baschirotto (Lecce), Alessandro Florenzi (AC Milan), Mattia Zaccagni (Lazio) en Alessandro Buongiorno (Torino) zaten wel in de voorlopige selectie maar niet in de definitieve. Domenico Berardi en Matteo Pessina (Monza) zijn er wegens blessures ook niet bij, net als Giorgio Scalvini (Atalanta) en Sandro Tonali (AC Milan). Zij werken met de Italiaanse beloften het EK in Georgië en Roemenië af.
Mattia Zaccagni en Ciro Immobile (Lazio) en Nicolo Zaniolo (Galatasaray) zijn na enkele maanden afwezigheid weer geselecteerd door Mancini.
Italië speelt donderdag 15 juni in Enschede tegen Spanje in de halve finale van de Nations League. Een dag eerder staan Nederland en Kroatië tegenover elkaar in Rotterdam.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).
2 uur geledenFREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".
4 uur geledenPRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.
6 uur geleden