Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mancini selecteert alsnog vijf spelers Inter voor Nations League

Mancini selecteert alsnog vijf spelers Inter voor Nations League

ROME (ANP) - Bondscoach Roberto Mancini heeft vijf spelers van Internazionale opgenomen in zijn definitieve selectie voor het finaletoernooi van de Nations League. Alessandro Bastoni, Nicolo Barella, Matteo Darmian, Federico Dimarco en Francesco Acerbi ontbraken in de voorlopige groep van 26 man, maar maken nu wel deel uit van de groep. Het vijftal meldt zich pas later bij de groep omdat Inter zaterdag in Istanbul de finale van de Champions League tegen Manchester City speelt.

Manuel Locatelli en Federico Gatti (Juventus), Federico Baschirotto (Lecce), Alessandro Florenzi (AC Milan), Mattia Zaccagni (Lazio) en Alessandro Buongiorno (Torino) zaten wel in de voorlopige selectie maar niet in de definitieve. Domenico Berardi en Matteo Pessina (Monza) zijn er wegens blessures ook niet bij, net als Giorgio Scalvini (Atalanta) en Sandro Tonali (AC Milan). Zij werken met de Italiaanse beloften het EK in Georgië en Roemenië af.

Mattia Zaccagni en Ciro Immobile (Lazio) en Nicolo Zaniolo (Galatasaray) zijn na enkele maanden afwezigheid weer geselecteerd door Mancini.

Italië speelt donderdag 15 juni in Enschede tegen Spanje in de halve finale van de Nations League. Een dag eerder staan Nederland en Kroatië tegenover elkaar in Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

3 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

3 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

4 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

5 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

5 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

5 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

5 uur geleden