Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mancini roept Pobega (Torino) voor het eerst op voor Italië

Mancini roept Pobega (Torino) voor het eerst op voor Italië

TURIJN (ANP) - Tommaso Pobega is voor het eerst geselecteerd voor de nationale voetbalploeg van Italië. De middenvelder van Torino maakt deel uit van de selectie voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Zwitserland en Noord-Ierland.

Aanvallers Andrea Belotti en Ciro Immobile keren na blessures terug in de groep van bondscoach Roberto Mancini. Moise Kean kreeg geen uitnodiging. De aanvaller van Juventus is herstellende van een dijbeenblessure.

Italië is koploper in groep C met 14 punten uit zes duels. Zwitserland staat op gelijke hoogte, maar heeft een iets minder goed doelsaldo. Italië en Zwitserland spelen 12 november tegen elkaar. Drie dagen later volgt voor de ploeg van Mancini de confrontatie met Noord-Ierland.

Meer uit Voetbal

Gedegradeerd NAC versterkt zich met Seuntjens

BREDA (ANP) - Het gedegradeerde NAC Breda heeft zich voor de komende twee seizoenen versterkt met Mats Seuntjens (34). Dat meldt de club op de website. Seuntjens sluit zich maandag aan bij de selectie van trainer Carl Hoefkens.

19 minuten geleden
Sporttribunaal CAS buigt zich in oktober over Afrika Cup-zaak

LAUSANNE (ANP/AFP) - Sporttribunaal CAS buigt zich op 8 oktober over het beroep van Senegal tegen de intrekking van de Afrika Cup-titel. De Senegalese voetbalbond besloot in maart naar het CAS te stappen nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup had ontnomen.

37 minuten geleden
Van Bommel bondscoach België tot en met het EK van 2028

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) heeft Mark van Bommel aangesteld als nieuwe bondscoach. De 49-jarige Nederlander is de opvolger van de maandag vertrokken Fransman Rudi Garcia. Van Bommel tekent een contract tot en met het EK van 2028, meldt de KBVB in een verklaring.

2 uur geleden
Duitse voetbalbond bevestigt aanstelling Klopp als bondscoach

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond DFB heeft de aanstelling van Jürgen Klopp als bondscoach bevestigd. De oud-trainer van Liverpool tekende een contract tot en met het WK van 2030. De 59-jarige Duitser is de opvolger van Julian Nagelsmann, die drie weken geleden na een teleurstellend WK vertrok. Pepijn Lijnders, die eerder assistent was van Klopp bij Liverpool, wordt een van de assistenten bij Duitsland.

5 uur geleden
Voetbalclubs AZ en Almere City gaan samenwerken

ALKMAAR (ANP) - AZ en Almere City FC gaan een samenwerking aan voor de lange termijn. Dat melden de club uit de Eredivisie en de eerstedivisionist op hun websites. Het gaat om een periode van minimaal vier jaar.

5 uur geleden
Argentijnse verdediger Otamendi stopt als international

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse voetballer Nicolás Otamendi is gestopt als international. De 38-jarige verdediger was actief op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, waar hij met zijn land de finale verloor van Spanje. Hij won vier jaar geleden de wereldtitel met Argentinië in Qatar.

6 uur geleden
WK-gangers Curaçao en Haïti treffen elkaar in Nations League

MIAMI (ANP) - Curaçao is in de groepsfase van de Concacaf Nations League gekoppeld aan onder meer Haïti. Dat is het resultaat van de loting in Miami. Beide landen waren deze zomer actief op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Suriname zit in een poule zonder WK-gangers.

7 uur geleden