Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mancini ondanks uitschakeling voor WK door als bondscoach Italië

Mancini ondanks uitschakeling voor WK door als bondscoach Italië

ROME (ANP) - Roberto Mancini gaat ondanks het missen van het WK voetbal in Qatar door als bondscoach van Italië. Dat valt op te maken uit de uitlatingen van Mancini op de persconferentie voor de oefeninterland tegen Turkije, dinsdag in Konya. "Ik heb de afgelopen dagen gesproken met bondsvoorzitter Gabriele Gravina, we zitten behoorlijk op één lijn. We praten de komende dagen verder over wat we kunnen verbeteren voor de toekomst", aldus Mancini.

Italië veroverde vorig jaar de Europese titel, maar ontbreekt eind dit jaar op het WK. De ploeg van Mancini legde het in de halve finales van de play-offs om een WK-ticket af tegen Noord-Macedonië, dat donderdag in Palermo met 1-0 won. Mancini sprak over "de grootste teleurstelling" uit zijn carrière en suggereerde dat hij mogelijk zou vertrekken.

"De teleurstelling is te groot om nu over mijn toekomst te praten", zei de 57-jarige Italiaan direct na de uitschakeling. "Ik wil daar nu niet aan denken. Als in het voetbal dingen fout gaan, dan is het de schuld van de coach. Ik ben hier dus verantwoordelijk voor."

Vorig jaar verlengde de oud-topvoetballer zijn contract tot het WK 2026. Gravina liet direct na de nederlaag tegen Noord-Macedonië al weten door te willen met Mancini.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

1 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

5 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

9 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

10 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

10 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

19 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

22 uur geleden