Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mancini ondanks uitschakeling voor WK door als bondscoach Italië

Mancini ondanks uitschakeling voor WK door als bondscoach Italië

ROME (ANP) - Roberto Mancini gaat ondanks het missen van het WK voetbal in Qatar door als bondscoach van Italië. Dat valt op te maken uit de uitlatingen van Mancini op de persconferentie voor de oefeninterland tegen Turkije, dinsdag in Konya. "Ik heb de afgelopen dagen gesproken met bondsvoorzitter Gabriele Gravina, we zitten behoorlijk op één lijn. We praten de komende dagen verder over wat we kunnen verbeteren voor de toekomst", aldus Mancini.

Italië veroverde vorig jaar de Europese titel, maar ontbreekt eind dit jaar op het WK. De ploeg van Mancini legde het in de halve finales van de play-offs om een WK-ticket af tegen Noord-Macedonië, dat donderdag in Palermo met 1-0 won. Mancini sprak over "de grootste teleurstelling" uit zijn carrière en suggereerde dat hij mogelijk zou vertrekken.

"De teleurstelling is te groot om nu over mijn toekomst te praten", zei de 57-jarige Italiaan direct na de uitschakeling. "Ik wil daar nu niet aan denken. Als in het voetbal dingen fout gaan, dan is het de schuld van de coach. Ik ben hier dus verantwoordelijk voor."

Vorig jaar verlengde de oud-topvoetballer zijn contract tot het WK 2026. Gravina liet direct na de nederlaag tegen Noord-Macedonië al weten door te willen met Mancini.

Meer uit Voetbal

Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

2 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

2 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

14 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

15 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

16 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

19 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

19 uur geleden