Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mancini nieuwe bondscoach van voetballers Saudi-Arabië

Mancini nieuwe bondscoach van voetballers Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Roberto Mancini is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Saudi-Arabië. Hij tekent maandag een vierjarig contract en debuteert op 8 september tijdens een duel met Costa Rica. Dat meldt het Italiaanse persbureau Ansa.

De 58-jarige Mancini nam afgelopen maand afscheid van de Italiaanse nationale ploeg, die hij naar de Europese titel leidde. Hij voelde zich naar eigen zeggen onvoldoende gesteund door de leiding van de Italiaanse voetbalbond. Met Mancini op de bank wist Italië zich niet te plaatsen voor het WK in Qatar. Italië heeft inmiddels Luciano Spalletti als bondscoach aangesteld. Hij werd afgelopen seizoen kampioen met Napoli. Mancini is bij Saudi-Arabië de opvolger van de Fransman Hervé Renard, die in maart afscheid nam. Hij zou 25 miljoen euro per jaar gaan verdienen.

Clubs uit Saudi-Arabië slagen er de laatste tijd in om veel topvoetballers uit Europa aan te trekken. De verwachting is dat het land zich in de nabije toekomst kandidaat gaat stellen voor de organisatie van een WK voetbal.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

13 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

14 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

16 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

16 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

16 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

17 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

18 uur geleden