Manchester United ziet achterstand op stadgenoot City oplopen
LONDEN (ANP) - Manchester United is in de strijd om de landstitel met stadgenoot Manchester City verder achterop geraakt. De nummer 2 kwam bij nummer 5 Chelsea niet verder dan 0-0. Daardoor liep de achterstand op koploper City op tot 12 punten.
Beide ploegen lieten op Stamford Bridge fraaie kansen op een doelpunt liggen. Bij Chelsea waren onder anderen ex-Ajacied Hakim Ziyech, gewisseld in de 78e minuut, en invaller Reece James dicht bij 1-0. Namens ManUnited, met middenvelder Donny van de Beek op de bank, kwam de Braziliaan Fred na de rust bijna tot scoren.
Manchester United is nu twintig uitwedstrijden op rij in de Premier League ongeslagen. Die recordreeks begon op 17 februari 2020 met een overwinning van 2-0 bij Chelsea.
Grote winnaar van het Engelse voetbalweekeinde was in elk geval Manchester City. De lijstaanvoerder won zelf met 2-1 van West Ham United en met ManUnited verspeelde ook nummer 3 Leicester City kostbare punten (1-3 tegen Arsenal). Daardoor lijkt de landstitel voor Manchester City nog slechts een kwestie van tijd.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
13 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden