Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint vooral door Rashford ruim van Leipzig

Manchester United wint vooral door Rashford ruim van Leipzig

MANCHESTER (ANP) - Met Donny van de Beek als basisspeler heeft Manchester United in de groepsfase van de Champions League het Duitse RB Leipzig verslagen. Op Old Trafford werd het 5-0 voor de Engelsen, waarbij invaller Marcus Rashford drie keer scoorde. United won vorige week al verrassend de uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain, vorig seizoen nog finalist in het toernooi.

De Engelsen kwamen na iets meer dan twintig minuten op voorsprong dankzij Mason Greenwood. De tiener scoorde op aangeven van Paul Pogba. Marcus Rashford, die na ruim een uur in het veld was gekomen, maakte de 2-0 na een fraaie pass van Bruno Fernandes. De Engels international knalde ook nog de 3-0 binnen. Uit een strafschop maakte Anthony Martial er 4-0 van. Daarna was het weer de beurt aan Rashford voor de 5-0.

Trainer Ole Gunnar Solskjær had zijn elftal vergeleken met het duel in de Premier League met Chelsea (0-0) op vijf plaatsen gewijzigd. Naast Van de Beek waren ook Mason Greenwood, Paul Pogba en Nemanja Matić nieuw. Datzelfde gold voor Martial, die zaterdag wegens een schorsing ontbrak.

Van de Beek werd zo'n twintig minuten voor tijd gewisseld. Timothy Fosu-Mensah bleef op de bank. Edinson Cavani, afkomstig van Paris Saint-Germain, kwam nog even in het elftal bij Manchester. Justin Kluivert viel een kwartier voor tijd in bij Leipzig.

In deze groep herstelde Paris Saint-Germain zich van de nederlaag van vorige week tegen Manchester United door te winnen van Istanbul Başakşehir (0-2).

Meer uit Voetbal

Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

41 minuten geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

3 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

3 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

5 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

6 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

7 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

13 uur geleden