Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint vooral door Rashford ruim van Leipzig

Manchester United wint vooral door Rashford ruim van Leipzig

MANCHESTER (ANP) - Met Donny van de Beek als basisspeler heeft Manchester United in de groepsfase van de Champions League het Duitse RB Leipzig verslagen. Op Old Trafford werd het 5-0 voor de Engelsen, waarbij invaller Marcus Rashford drie keer scoorde. United won vorige week al verrassend de uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain, vorig seizoen nog finalist in het toernooi.

De Engelsen kwamen na iets meer dan twintig minuten op voorsprong dankzij Mason Greenwood. De tiener scoorde op aangeven van Paul Pogba. Marcus Rashford, die na ruim een uur in het veld was gekomen, maakte de 2-0 na een fraaie pass van Bruno Fernandes. De Engels international knalde ook nog de 3-0 binnen. Uit een strafschop maakte Anthony Martial er 4-0 van. Daarna was het weer de beurt aan Rashford voor de 5-0.

Trainer Ole Gunnar Solskjær had zijn elftal vergeleken met het duel in de Premier League met Chelsea (0-0) op vijf plaatsen gewijzigd. Naast Van de Beek waren ook Mason Greenwood, Paul Pogba en Nemanja Matić nieuw. Datzelfde gold voor Martial, die zaterdag wegens een schorsing ontbrak.

Van de Beek werd zo'n twintig minuten voor tijd gewisseld. Timothy Fosu-Mensah bleef op de bank. Edinson Cavani, afkomstig van Paris Saint-Germain, kwam nog even in het elftal bij Manchester. Justin Kluivert viel een kwartier voor tijd in bij Leipzig.

In deze groep herstelde Paris Saint-Germain zich van de nederlaag van vorige week tegen Manchester United door te winnen van Istanbul Başakşehir (0-2).

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

3 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

6 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

6 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

8 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

8 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

10 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

13 uur geleden