Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint toch na vroege 2-0-achterstand

Manchester United wint toch na vroege 2-0-achterstand

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League ondanks een vroege 2-0-achterstand toch gewonnen. Het United van trainer Erik ten Hag was op eigen veld met 3-2 te sterk voor Nottingham Forest.

United keek al na 4 minuten tegen een 2-0-achterstand aan. De Nigeriaan Taiwo Awoniyi en Willy Boly waren trefzeker voor Forest. Christian Eriksen nam na ruim een kwartier de aansluitingstreffer voor zijn rekening en Casemiro maakte kort na rust gelijk. Het winnende doelpunt werd gemaakt door Bruno Fernandes, die een penalty benutte. De strafschop werd toegekend na een overtreding op Marcus Rashford.

Kort daarvoor was Forest al tot een tiental teruggebracht. Joe Worrall haalde de doorgebroken Fernandes neer en kreeg direct rood.

Arsenal

Bij United had Anthony Martial voor het eerst sinds lange tijd weer een basisplaats. Hij kwam niet tot scoren en werd na een uur vervangen door Jadon Sancho.

Arsenal kwam thuis niet verder dan 2-2 tegen stadgenoot Fulham. De nummer 2 van vorig seizoen keek al in de eerste minuut tegen een achterstand aan, nadat Andreas Pereira na 56 seconden had geprofiteerd van een fout in de verdediging van Arsenal.

Bassey

Fulham hield de voorsprong tot de 70ste minuut vast, maar 20 minuten voor tijd maakte Bukayo Saka gelijk uit een penalty. Niet veel later was het al 2-1, via Eddie Nketiah, die raak tikte terwijl oud-Ajacied Calvin Bassey geblesseerd op de grond lag. João Palhinha bezorgde Arsenal vlak voor tijd toch puntenverlies, kort nadat zijn ploeggenoot Bassey zijn tweede gele kaart had gekregen.

Bij Fulham speelde Kenny Tete de hele wedstrijd.

Flekken

Arsenal heeft na drie duels 7 punten, United heeft er één minder. Everton, vorig jaar aan degradatie ontsnapt, staat onderaan en verloor ook de derde wedstrijd. Wolverhampton Wanderers was in Liverpool met 1-0 te sterk.

Het Brentford van keeper Mark Flekken speelde met 1-1 gelijk tegen Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

3 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

5 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

5 uur geleden
Spanje en Argentinië spelen tweede editie 'Finalissima' in Qatar

NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.

5 uur geleden
Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

7 uur geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

10 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

11 uur geleden