Manchester United wint moeizaam van West Bromwich
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft uiterst moeizaam de thuiswedstrijd tegen West Bromwich Albion gewonnen (1-0). Middenvelder Bruno Fernandes vertolkte de hoofdrol met het veroorzaken én benutten van een strafschop.
Het Manchester United van trainer Ole Gunnar Solskjaer had het betere van het spel en kreeg in de eerste helft een behoorlijk kans via Anthony Martial, maar overtuigde allerminst. Na rust veroorzaakte Fernandes een strafschop bij een stand van 0-0. Na tussenkomst van de VAR draaide scheidsrechter David Coote die beslissing echter terug.
Enkele minuten later ging de bal alsnog op de stip, maar nu aan de andere kant. Fernandes ging achter de bal staan, maar schoot op doelman Sam Johnstone. Omdat de goalie te vroeg van zijn lijn was gegaan, kreeg de Portugese middenvelder een herkansing en die schoot hij wel raak.
Voormalig-Ajacied Donny van de Beek viel een kwartier voor tijd in. Hij wacht nog altijd op zijn eerste basisplek in de Premier League. Voor United was het de eerste overwinning in eigen huis dit seizoen in de Engelse competitie. De ploeg van Solskjaer klimt naar de negende plaats op de ranglijst met 13 punten. West Brom staat achttiende met 3 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Celtic een overwinning nodig voor een goede uitgangspositie voor een langer verblijf in de Europa League. "We lopen niet weg voor die druk", zei Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip. "We zijn gewend aan druk, daar groeien we mee op. Ik geloof in onze club, spelers en staf. We gaan deze moeilijke fase doorkomen. Dat zeg ik op basis van hoe we trainen en hoe we ons iedere dag opstellen."
46 minuten geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
17 uur geleden