Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint moeizaam van West Bromwich

Manchester United wint moeizaam van West Bromwich

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft uiterst moeizaam de thuiswedstrijd tegen West Bromwich Albion gewonnen (1-0). Middenvelder Bruno Fernandes vertolkte de hoofdrol met het veroorzaken én benutten van een strafschop.

Het Manchester United van trainer Ole Gunnar Solskjaer had het betere van het spel en kreeg in de eerste helft een behoorlijk kans via Anthony Martial, maar overtuigde allerminst. Na rust veroorzaakte Fernandes een strafschop bij een stand van 0-0. Na tussenkomst van de VAR draaide scheidsrechter David Coote die beslissing echter terug.

Enkele minuten later ging de bal alsnog op de stip, maar nu aan de andere kant. Fernandes ging achter de bal staan, maar schoot op doelman Sam Johnstone. Omdat de goalie te vroeg van zijn lijn was gegaan, kreeg de Portugese middenvelder een herkansing en die schoot hij wel raak.

Voormalig-Ajacied Donny van de Beek viel een kwartier voor tijd in. Hij wacht nog altijd op zijn eerste basisplek in de Premier League. Voor United was het de eerste overwinning in eigen huis dit seizoen in de Engelse competitie. De ploeg van Solskjaer klimt naar de negende plaats op de ranglijst met 13 punten. West Brom staat achttiende met 3 punten.

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

5 minuten geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

11 minuten geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

2 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

4 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

5 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

5 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

6 uur geleden