Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint moeizaam van West Bromwich

Manchester United wint moeizaam van West Bromwich

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft uiterst moeizaam de thuiswedstrijd tegen West Bromwich Albion gewonnen (1-0). Middenvelder Bruno Fernandes vertolkte de hoofdrol met het veroorzaken én benutten van een strafschop.

Het Manchester United van trainer Ole Gunnar Solskjaer had het betere van het spel en kreeg in de eerste helft een behoorlijk kans via Anthony Martial, maar overtuigde allerminst. Na rust veroorzaakte Fernandes een strafschop bij een stand van 0-0. Na tussenkomst van de VAR draaide scheidsrechter David Coote die beslissing echter terug.

Enkele minuten later ging de bal alsnog op de stip, maar nu aan de andere kant. Fernandes ging achter de bal staan, maar schoot op doelman Sam Johnstone. Omdat de goalie te vroeg van zijn lijn was gegaan, kreeg de Portugese middenvelder een herkansing en die schoot hij wel raak.

Voormalig-Ajacied Donny van de Beek viel een kwartier voor tijd in. Hij wacht nog altijd op zijn eerste basisplek in de Premier League. Voor United was het de eerste overwinning in eigen huis dit seizoen in de Engelse competitie. De ploeg van Solskjaer klimt naar de negende plaats op de ranglijst met 13 punten. West Brom staat achttiende met 3 punten.

Meer uit Voetbal

Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

55 minuten geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

1 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

2 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

8 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

18 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

18 uur geleden