Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint met scorende Zirkzee

Manchester United wint met scorende Zirkzee

MANCHESTER (ANP) - Na de overwinning op het Noorse FK Bodø/Glimt in de Europa League heeft Rúben Amorim nu ook zijn eerste Premier League-overwinning als trainer van Manchester United op zak. De Portugees zag zijn ploeg met 4-0 winnen van Everton, mede dankzij twee doelpunten van Joshua Zirkzee.

Amorim is de opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Hij begon vorige week met een gelijkspel tegen Ipswich Town. Tegen Everton posteerde hij naast Matthijs de Ligt ook Zirkzee in de basis. Tyrell Malacia zat op de bank.

Nadat Marcus Rashford de thuisploeg na ruim een halfuur op voorsprong had gezet, bracht Zirkzee de stand kort voor rust op 2-0. Het was het tweede competitiedoelpunt voor de Nederlander, die op de openingsdag van het seizoen met een treffer de toen nog door Ten Hag gecoachte ploeg aan een 1-0-overwinning op Fulham had geholpen. Zirkzee had sinds eind september niet meer in de basis gestaan in een duel uit de Premier League.

Rashford maakte er na rust nog 3-0 van, waarna De Ligt naar de kant ging. Zirkzee maakte daarna nog zijn tweede doelpunt en bepaalde daarmee de eindstand.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

6 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

6 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

10 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

11 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

11 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

14 uur geleden