Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint dankzij twee penalty's thuis van Everton

Manchester United wint dankzij twee penalty's thuis van Everton

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League een zege geboekt op Everton. Het werd 2-0 op Old Trafford, waar beide doelpunten werden gemaakt uit een penalty. De eindstand was al na 36 minuten bereikt.

De eerste strafschop werd in de twaalfde minuut benut door de Portugees Bruno Fernandes, de tweede door Marcus Rashford. Voor Fernandes, voor de derde keer trefzeker, was het zijn eerste doelpunt in de competitie op Old Trafford sinds 26 augustus. Beide penalty's werden versierd door Alejandro Garnacho, die in de 83e minuut werd gewisseld voor Antony. In de blessuretijd leek United nog een derde strafschop te krijgen, maar buitenspel voorkwam dat.

Voor trainer Erik ten Hag was het zijn eerste zege in de Premier League sinds 18 februari. Drie weken geleden won United met 2-1 bij Luton Town. Een week later verloor United thuis met 2-1 van Fulham en vorige week was stadgenoot Manchester City met 3-1 te sterk.

United kwam door de vijftiende zege van het seizoen op 47 punten, drie minder dan nummer 5 Tottenham Hotspur. De Spurs spelen zondag uit tegen Aston Villa, dat vierde staat. De eerste vier ploegen plaatsen zich voor de Champions League.

Everton staat zestiende en moet in de resterende tien wedstrijden degradatie zien af te wenden.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

13 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

13 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

14 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

15 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

16 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

18 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

18 uur geleden