Manchester United wint dankzij twee penalty's thuis van Everton
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League een zege geboekt op Everton. Het werd 2-0 op Old Trafford, waar beide doelpunten werden gemaakt uit een penalty. De eindstand was al na 36 minuten bereikt.
De eerste strafschop werd in de twaalfde minuut benut door de Portugees Bruno Fernandes, de tweede door Marcus Rashford. Voor Fernandes, voor de derde keer trefzeker, was het zijn eerste doelpunt in de competitie op Old Trafford sinds 26 augustus. Beide penalty's werden versierd door Alejandro Garnacho, die in de 83e minuut werd gewisseld voor Antony. In de blessuretijd leek United nog een derde strafschop te krijgen, maar buitenspel voorkwam dat.
Voor trainer Erik ten Hag was het zijn eerste zege in de Premier League sinds 18 februari. Drie weken geleden won United met 2-1 bij Luton Town. Een week later verloor United thuis met 2-1 van Fulham en vorige week was stadgenoot Manchester City met 3-1 te sterk.
United kwam door de vijftiende zege van het seizoen op 47 punten, drie minder dan nummer 5 Tottenham Hotspur. De Spurs spelen zondag uit tegen Aston Villa, dat vierde staat. De eerste vier ploegen plaatsen zich voor de Champions League.
Everton staat zestiende en moet in de resterende tien wedstrijden degradatie zien af te wenden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
53 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
5 uur geleden