Manchester United wil door met 'beste trainer' Ten Hag
BAARN (ANP) - Manchester United wil graag verder met Erik ten Hag als coach. Dat heeft de oud-coach van Ajax gezegd op tv bij de NOS. "Er is met andere kandidaten gesproken, maar uiteindelijk kwamen ze tot de conclusie dat ze de beste trainer al hebben", zei de Tukker.
Engelse media wisten vorige week al te melden dat de nieuwe eigenaren verder willen met de Nederlandse trainer, ondanks een moeizaam seizoen. Ten Hag benadrukte er nog geen overstemming is over contractverlenging.
De trainer eindigde afgelopen seizoen met Manchester United als achtste in de Premier League, maar wist wel de FA Cup te winnen. "Zoals in elke organisatie, en dat lijkt me heel verstandig, wordt er geƫvalueerd en conclusies getrokken", vertelde Ten Hag. "De nieuwe leiding zit voor het eerst in het voetballen en die hebben uitgebreid de tijd genomen."
Tuchel
Ten Hag, wiens huidige contract tot de zomer van 2025 doorloopt, bevestigde dat de clubleiding ook met Thomas Tuchel heeft gesproken. "Dat is geen geheim. Iedereen heeft dat meegekregen, dat ze met meerdere kandidaten hebben gesproken. Maar uiteindelijk kwamen ze tot de conclusie dat ze de beste trainer hadden."
Ten Hag kreeg de boodschap overgebracht op Ibiza, waar hij op dat moment vertoefde. "We hebben goed gesproken en er zijn diverse onderwerpen aan de orde geweest. De conclusie was dat we met elkaar doorgaan en bij elkaar gaan zitten om het contract te verlengen. Maar we moeten nog wel tot overeenstemming komen. Dat is nog niet een-twee-drie gedaan."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
18 uur geleden