Manchester United wil door met 'beste trainer' Ten Hag
BAARN (ANP) - Manchester United wil graag verder met Erik ten Hag als coach. Dat heeft de oud-coach van Ajax gezegd op tv bij de NOS. "Er is met andere kandidaten gesproken, maar uiteindelijk kwamen ze tot de conclusie dat ze de beste trainer al hebben", zei de Tukker.
Engelse media wisten vorige week al te melden dat de nieuwe eigenaren verder willen met de Nederlandse trainer, ondanks een moeizaam seizoen. Ten Hag benadrukte er nog geen overstemming is over contractverlenging.
De trainer eindigde afgelopen seizoen met Manchester United als achtste in de Premier League, maar wist wel de FA Cup te winnen. "Zoals in elke organisatie, en dat lijkt me heel verstandig, wordt er geëvalueerd en conclusies getrokken", vertelde Ten Hag. "De nieuwe leiding zit voor het eerst in het voetballen en die hebben uitgebreid de tijd genomen."
Tuchel
Ten Hag, wiens huidige contract tot de zomer van 2025 doorloopt, bevestigde dat de clubleiding ook met Thomas Tuchel heeft gesproken. "Dat is geen geheim. Iedereen heeft dat meegekregen, dat ze met meerdere kandidaten hebben gesproken. Maar uiteindelijk kwamen ze tot de conclusie dat ze de beste trainer hadden."
Ten Hag kreeg de boodschap overgebracht op Ibiza, waar hij op dat moment vertoefde. "We hebben goed gesproken en er zijn diverse onderwerpen aan de orde geweest. De conclusie was dat we met elkaar doorgaan en bij elkaar gaan zitten om het contract te verlengen. Maar we moeten nog wel tot overeenstemming komen. Dat is nog niet een-twee-drie gedaan."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
27 minuten geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
1 uur geleden