Manchester United weet ook bij Everton niet te winnen
LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw niet weten te winnen in de Premier League. Na twee nederlagen op rij kwam de formatie van Rúben Amorim bij Everton niet verder dan 2-2. Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee speelden de hele wedstrijd voor United.
Everton klimt na het gelijkspel in ieder geval voor een paar uur naar de twaalfde plaats. United blijft op de vijftiende plaats staan.
Amorim won in december zijn tweede duel als trainer van United met 4-0 van Everton in Manchester. In de volgende twaalf competitiewedstrijden tot het uitduel met Everton volgden slechts drie zeges. Op Goodison Park leek niet snel verandering te komen in de negatieve statistiek. De thuisploeg begon feller en opende na twintig minuten de score. Na een klutssituatie bij een corner rondde Beto af, 1-0.
Het was voor Beto alweer de vijfde competitietreffer in februari. De aanvaller was na ruim een half uur ook betrokken bij de 2-0 van Everton. Op aangeven van Beto schoot Jack Harrison op keeper André Onana, waarna Abdoulaye Doucouré de rebound binnenknikte. United, dat nog geen kans had gecreëerd, kwam in de 72e minuut op 2-1 uit een vrije trap van Bruno Fernandes. Na een volgende vrije trap schoot Manuel Ugarte de 2-2 binnen. In de blessuretijd leek Everton nog een strafschop te krijgen, maar na het zien van de beelden draaide de scheidsrechter zijn beslissing terug.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
1 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
15 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
15 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
16 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
16 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
17 uur geleden