Manchester United voor de vierde keer op rij onderuit
MANCHESTER (ANP) - Manchester United is in het duel met Newcastle United tegen de negende competitienederlaag aangelopen. Op Old Trafford ging de ploeg van coach Rúben Amorim met 2-0 onderuit.
Voor United is het alweer de vierde nederlaag op rij en het zesde verlies in de laatste acht duels. De ploeg verloor in de afgelopen twee weken in de League Cup van Tottenham Hotspur en in de Premier League van Bournemouth en Wolverhampton Wanderers. In de competitie staat Manchester veertiende met 22 punten. Dat zijn er 23 minder dan koploper Liverpool.
Amorim had een basisplaats voor Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee. In de eerste helft werd de ploeg in eigen huis volledig weggespeeld. Uit een voorzet van Lewis Hall kopte voormalig Willem II-speler Alexander Isak al in de 4e minuut de openingstreffer binnen. Een kwartier later werkte Joelinton de bal binnen uit een voorzet van Anthony Gordon. Kort daarop werd een derde treffer van Newcastle om buitenspel afgekeurd en zag Sandro Tonali een schot op de paal eindigen.
De coach van United greep in en haalde Zirkzee in de 33e minuut naar de kant voor Kobbie Mainoo, een extra middenvelder. Casemiro kreeg kort voor de rust een grote kans om de thuisploeg terug in de wedstrijd te brengen. Zijn schot ging echter rechts naast het doel. In de tweede helft belandde een inzet van Harry Maguire op de paal. De Ligt werd in de slotfase nog gewisseld voor aanvaller Antony, maar tot een treffer kwam de geplaagde topclub niet.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
44 minuten geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
8 uur geleden