Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United voor de vierde keer op rij onderuit

Manchester United voor de vierde keer op rij onderuit

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is in het duel met Newcastle United tegen de negende competitienederlaag aangelopen. Op Old Trafford ging de ploeg van coach Rúben Amorim met 2-0 onderuit.

Voor United is het alweer de vierde nederlaag op rij en het zesde verlies in de laatste acht duels. De ploeg verloor in de afgelopen twee weken in de League Cup van Tottenham Hotspur en in de Premier League van Bournemouth en Wolverhampton Wanderers. In de competitie staat Manchester veertiende met 22 punten. Dat zijn er 23 minder dan koploper Liverpool.

Amorim had een basisplaats voor Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee. In de eerste helft werd de ploeg in eigen huis volledig weggespeeld. Uit een voorzet van Lewis Hall kopte voormalig Willem II-speler Alexander Isak al in de 4e minuut de openingstreffer binnen. Een kwartier later werkte Joelinton de bal binnen uit een voorzet van Anthony Gordon. Kort daarop werd een derde treffer van Newcastle om buitenspel afgekeurd en zag Sandro Tonali een schot op de paal eindigen.

De coach van United greep in en haalde Zirkzee in de 33e minuut naar de kant voor Kobbie Mainoo, een extra middenvelder. Casemiro kreeg kort voor de rust een grote kans om de thuisploeg terug in de wedstrijd te brengen. Zijn schot ging echter rechts naast het doel. In de tweede helft belandde een inzet van Harry Maguire op de paal. De Ligt werd in de slotfase nog gewisseld voor aanvaller Antony, maar tot een treffer kwam de geplaagde topclub niet.

Meer uit Voetbal

Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

1 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

1 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

3 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

6 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

9 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

19 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

19 uur geleden