Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt zege op Everton in slotseconden

Manchester United verspeelt zege op Everton in slotseconden

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse titelstrijd punten laten liggen in de thuiswedstrijd tegen Everton. In de slotseconden van de blessuretijd moest de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer de 3-3 incasseren. Everton had zich na rust al terug geknokt van een achterstand van 2-0, maar Scott McTominay leek de thuisclub met een kopbal toch de winst te bezorgen. Dominic Calvert-Lewin trok de stand diep in de extra tijd weer gelijk met zijn dertiende treffer van het seizoen.

ManUnited verzuimde om in punten op gelijke hoogte te komen met stadgenoot Manchester City, de koploper van de Premier League die zondag tegen Liverpool speelt. City heeft 2 punten meer dan United, met twee wedstrijden minder gespeeld.

Voor de aftrap werd op Old Trafford een minuut stilte gehouden, ter nagedachtenis aan de vliegtuigramp van precies 63 jaar geleden in München waarbij een deel van de selectie van ManUnited om het leven kwam. 'We'll never die' (wij gaan nooit dood) stond op een groot spandoek dat op de tribunes lag, met daar boven een spandoek met portretten van de overleden 'Busby Babes'. Alle spelers droegen een rouwband.

Via doelpunten van Edinson Cavani (kopbal) en Bruno Fernandes (met een prachtig schot over keeper Robin Olsen) nam de thuisploeg in de eerste helft een voorsprong van 2-0. Tegenvaller voor Solskjaer was het geblesseerd uitvallen van Paul Pogba. Na rust kwam Everton binnen 7 minuten op gelijke hoogte door treffers van Abdoulaye Doucouré en James Rodriguez. McTominay kopte in de 70e minuut de 3-2 binnen via de vingertoppen van de wegglijdende keeper Olsen. Calvert-Lewin bezorgde ManUnited echter toch nog puntenverlies.

Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank zitten.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

2 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

11 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

15 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

18 uur geleden