Manchester United verspeelt zege op Everton in slotseconden
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse titelstrijd punten laten liggen in de thuiswedstrijd tegen Everton. In de slotseconden van de blessuretijd moest de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer de 3-3 incasseren. Everton had zich na rust al terug geknokt van een achterstand van 2-0, maar Scott McTominay leek de thuisclub met een kopbal toch de winst te bezorgen. Dominic Calvert-Lewin trok de stand diep in de extra tijd weer gelijk met zijn dertiende treffer van het seizoen.
ManUnited verzuimde om in punten op gelijke hoogte te komen met stadgenoot Manchester City, de koploper van de Premier League die zondag tegen Liverpool speelt. City heeft 2 punten meer dan United, met twee wedstrijden minder gespeeld.
Voor de aftrap werd op Old Trafford een minuut stilte gehouden, ter nagedachtenis aan de vliegtuigramp van precies 63 jaar geleden in München waarbij een deel van de selectie van ManUnited om het leven kwam. 'We'll never die' (wij gaan nooit dood) stond op een groot spandoek dat op de tribunes lag, met daar boven een spandoek met portretten van de overleden 'Busby Babes'. Alle spelers droegen een rouwband.
Via doelpunten van Edinson Cavani (kopbal) en Bruno Fernandes (met een prachtig schot over keeper Robin Olsen) nam de thuisploeg in de eerste helft een voorsprong van 2-0. Tegenvaller voor Solskjaer was het geblesseerd uitvallen van Paul Pogba. Na rust kwam Everton binnen 7 minuten op gelijke hoogte door treffers van Abdoulaye Doucouré en James Rodriguez. McTominay kopte in de 70e minuut de 3-2 binnen via de vingertoppen van de wegglijdende keeper Olsen. Calvert-Lewin bezorgde ManUnited echter toch nog puntenverlies.
Donny van de Beek bleef bij de thuisclub op de bank zitten.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
5 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
6 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
11 uur geleden