Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt zege diep in blessuretijd

Manchester United verspeelt zege diep in blessuretijd

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met het oog op deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League kostbare punten laten liggen. Het elftal van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam thuis tegen Southampton niet verder dan 2-2. Invaller Michael Obafemi maakte in de 96e minuut gelijk voor Southampton. Manchester United had bij een zege zowel Chelsea als Leicester City op de ranglijst gepasseerd maar blijft nu voorlopig op de vijfde plek staan.

Stuart Armstrong opende in de 12e minuut de score voor Southampton. De middenvelder kon de bal na een voorzet van links bij de tweede paal aannemen en in het doel schieten. Paul Pogba mocht zich de treffer, samen met doelman David De Gea, aanrekenen. De middenvelder wilde na een inspeelpass van De Gea wegdraaien maar werd bij die actie van de bal gezet en raakte 'm kwijt.

Manchester stelde snel orde op zaken. Marcus Rashford maakte in de 20e minuut met een schot in de verre hoek gelijk. In de 23e minuut zorgde Anthony Martial na een snelle passeerbeweging met een hoog en hard schot knap voor de 2-1.

Manchester dacht de vierde achtereenvolgende zege binnen te hebben totdat Obafemi diep in blessuretijd uit een hoekschop van dichtbij de bal binnen tikte.

De nummers één tot en met vier in Engeland mogen deelnemen aan de Champions League. Met nog drie speelronden te gaan heeft Chelsea 60 punten en Leicester City en Manchester United 59. Kampioen Liverpool en nummer twee Manchester City zijn al zeker van een ticket.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

1 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

11 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

11 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

11 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

12 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

13 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

14 uur geleden