Manchester United verspeelt zege diep in blessuretijd
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met het oog op deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League kostbare punten laten liggen. Het elftal van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam thuis tegen Southampton niet verder dan 2-2. Invaller Michael Obafemi maakte in de 96e minuut gelijk voor Southampton. Manchester United had bij een zege zowel Chelsea als Leicester City op de ranglijst gepasseerd maar blijft nu voorlopig op de vijfde plek staan.
Stuart Armstrong opende in de 12e minuut de score voor Southampton. De middenvelder kon de bal na een voorzet van links bij de tweede paal aannemen en in het doel schieten. Paul Pogba mocht zich de treffer, samen met doelman David De Gea, aanrekenen. De middenvelder wilde na een inspeelpass van De Gea wegdraaien maar werd bij die actie van de bal gezet en raakte 'm kwijt.
Manchester stelde snel orde op zaken. Marcus Rashford maakte in de 20e minuut met een schot in de verre hoek gelijk. In de 23e minuut zorgde Anthony Martial na een snelle passeerbeweging met een hoog en hard schot knap voor de 2-1.
Manchester dacht de vierde achtereenvolgende zege binnen te hebben totdat Obafemi diep in blessuretijd uit een hoekschop van dichtbij de bal binnen tikte.
De nummers één tot en met vier in Engeland mogen deelnemen aan de Champions League. Met nog drie speelronden te gaan heeft Chelsea 60 punten en Leicester City en Manchester United 59. Kampioen Liverpool en nummer twee Manchester City zijn al zeker van een ticket.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
2 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
19 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden