Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt zege diep in blessuretijd

Manchester United verspeelt zege diep in blessuretijd

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met het oog op deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League kostbare punten laten liggen. Het elftal van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam thuis tegen Southampton niet verder dan 2-2. Invaller Michael Obafemi maakte in de 96e minuut gelijk voor Southampton. Manchester United had bij een zege zowel Chelsea als Leicester City op de ranglijst gepasseerd maar blijft nu voorlopig op de vijfde plek staan.

Stuart Armstrong opende in de 12e minuut de score voor Southampton. De middenvelder kon de bal na een voorzet van links bij de tweede paal aannemen en in het doel schieten. Paul Pogba mocht zich de treffer, samen met doelman David De Gea, aanrekenen. De middenvelder wilde na een inspeelpass van De Gea wegdraaien maar werd bij die actie van de bal gezet en raakte 'm kwijt.

Manchester stelde snel orde op zaken. Marcus Rashford maakte in de 20e minuut met een schot in de verre hoek gelijk. In de 23e minuut zorgde Anthony Martial na een snelle passeerbeweging met een hoog en hard schot knap voor de 2-1.

Manchester dacht de vierde achtereenvolgende zege binnen te hebben totdat Obafemi diep in blessuretijd uit een hoekschop van dichtbij de bal binnen tikte.

De nummers één tot en met vier in Engeland mogen deelnemen aan de Champions League. Met nog drie speelronden te gaan heeft Chelsea 60 punten en Leicester City en Manchester United 59. Kampioen Liverpool en nummer twee Manchester City zijn al zeker van een ticket.

Meer uit Voetbal

Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

3 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

5 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

7 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

10 uur geleden
Media: gele kaarten tijdens WK ook al na groepsfase geschrapt

VANCOUVER (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA voert na de groepsfase van het komende WK een extra moment in om gele kaarten te schrappen. Dat moet voorkomen dat meer spelers geschorst worden, nu het toernooi door het hogere aantal deelnemers een extra knock-outronde kent. Na de kwartfinales worden de gele kaarten ook geschrapt, net als tijdens eerdere WK's. Dat melden bronnen aan de Britse omroep BBC en het Duitse persbureau dpa.

10 uur geleden
Mendy (Cagliari) maakt snelste goal van dit seizoen in Serie A

CAGLIARI (ANP) - De 19-jarige Senegalese voetballer Paul Mendy heeft zijn basisdebuut bij de Italiaanse club Cagliari gevierd met het snelste doelpunt van dit seizoen in de Serie A. Hij kopte al na zestien seconden de 1-0 binnen tegen Atalanta. Enkele minuten later werkte hij ook de 2-0 binnen.

22 uur geleden
Noorse voetbalbond wil afschaffing FIFA-vredesprijs

OSLO (ANP/DPA) - De Noorse voetbalbond roept de wereldbond FIFA op de controversiële vredesprijs af te schaffen. Voorzitter Lise Klaveness bekritiseerde in een onlinepersconferentie de invoering van de prijs door FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De Amerikaanse president Donald Trump kreeg hem in december voor het eerst uitgereikt.

1 dag geleden