Manchester United verspeelt weer punten in titelstrijd Engeland
WEST BROMWICH (ANP) - Manchester United is weer wat verder achterop geraakt bij koploper Manchester City in de Premier League. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer verspeelde 2 punten door met 1-1 gelijk te spelen bij laagvlieger West Bromwich Albion. United kwam op 46 punten, 7 minder dan City dat ook nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.
West Bromwich kwam al na 2 minuten op voorsprong. Spits Mbaye Diagne kopte een voorzet van Conor Gallagher raak. Manchester United ging op zoek naar de gelijkmaker, maar slaagde er niet in een aanval goed af te ronden. Op slag van rust lukte dat wel, toen Bruno Fernandes een pass van Luke Shaw met een fraaie volley in het doel van West Bromwich werkte.
In de tweede helft bleef United de bovenliggende ploeg, hoewel Diagne een aantal keer gevaarlijk dicht bij zijn tweede doelpunt was. United leek de ideale kans om te winnen te krijgen via een strafschop. Scheidsrechter Craig Pawson wees al naar de stip na een struikelpartij van Harry Maguire binnen de 16 meter, maar de VAR greep in en bij nadere bestudering van de beelden trok de arbiter de strafschop in.
Maguire kreeg diep in blessuretijd nog een geweldige kans om de wedstrijd in het voordeel van United te beslissen, maar de zeer actieve aanvoerder kopte de bal op de paal. Voor Donny van de Beek was er opnieuw een invalbeurt. De oud-Ajacied kwam in de 79e minuut in het veld voor Fred.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
37 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
38 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
4 uur geleden