Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt weer punten in titelstrijd Engeland

Manchester United verspeelt weer punten in titelstrijd Engeland

WEST BROMWICH (ANP) - Manchester United is weer wat verder achterop geraakt bij koploper Manchester City in de Premier League. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer verspeelde 2 punten door met 1-1 gelijk te spelen bij laagvlieger West Bromwich Albion. United kwam op 46 punten, 7 minder dan City dat ook nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.

West Bromwich kwam al na 2 minuten op voorsprong. Spits Mbaye Diagne kopte een voorzet van Conor Gallagher raak. Manchester United ging op zoek naar de gelijkmaker, maar slaagde er niet in een aanval goed af te ronden. Op slag van rust lukte dat wel, toen Bruno Fernandes een pass van Luke Shaw met een fraaie volley in het doel van West Bromwich werkte.

In de tweede helft bleef United de bovenliggende ploeg, hoewel Diagne een aantal keer gevaarlijk dicht bij zijn tweede doelpunt was. United leek de ideale kans om te winnen te krijgen via een strafschop. Scheidsrechter Craig Pawson wees al naar de stip na een struikelpartij van Harry Maguire binnen de 16 meter, maar de VAR greep in en bij nadere bestudering van de beelden trok de arbiter de strafschop in.

Maguire kreeg diep in blessuretijd nog een geweldige kans om de wedstrijd in het voordeel van United te beslissen, maar de zeer actieve aanvoerder kopte de bal op de paal. Voor Donny van de Beek was er opnieuw een invalbeurt. De oud-Ajacied kwam in de 79e minuut in het veld voor Fred.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

6 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

6 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

7 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

7 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

10 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

11 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

11 uur geleden