Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt weer punten in titelstrijd Engeland

Manchester United verspeelt weer punten in titelstrijd Engeland

WEST BROMWICH (ANP) - Manchester United is weer wat verder achterop geraakt bij koploper Manchester City in de Premier League. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer verspeelde 2 punten door met 1-1 gelijk te spelen bij laagvlieger West Bromwich Albion. United kwam op 46 punten, 7 minder dan City dat ook nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.

West Bromwich kwam al na 2 minuten op voorsprong. Spits Mbaye Diagne kopte een voorzet van Conor Gallagher raak. Manchester United ging op zoek naar de gelijkmaker, maar slaagde er niet in een aanval goed af te ronden. Op slag van rust lukte dat wel, toen Bruno Fernandes een pass van Luke Shaw met een fraaie volley in het doel van West Bromwich werkte.

In de tweede helft bleef United de bovenliggende ploeg, hoewel Diagne een aantal keer gevaarlijk dicht bij zijn tweede doelpunt was. United leek de ideale kans om te winnen te krijgen via een strafschop. Scheidsrechter Craig Pawson wees al naar de stip na een struikelpartij van Harry Maguire binnen de 16 meter, maar de VAR greep in en bij nadere bestudering van de beelden trok de arbiter de strafschop in.

Maguire kreeg diep in blessuretijd nog een geweldige kans om de wedstrijd in het voordeel van United te beslissen, maar de zeer actieve aanvoerder kopte de bal op de paal. Voor Donny van de Beek was er opnieuw een invalbeurt. De oud-Ajacied kwam in de 79e minuut in het veld voor Fred.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Linssen verlengt aflopend contract bij NEC tot 2028

NIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.

6 uur geleden
Bondscoach Lucescu weg bij Roemenië na mislopen WK voetbal

BOEKAREST (ANP/AFP) - Mircea Lucescu is niet langer bondscoach van het Roemeense voetbalelftal. De 80-jarige coach heeft zijn functie neergelegd nadat hij er met zijn ploeg niet in was geslaagd om kwalificatie voor het WK voetbal van komende zomer af te dwingen, meldt de Roemeense voetbalbond.

6 uur geleden
Italiaanse bondsvoorzitter treedt alsnog af na WK-debacle Italië

ROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.

8 uur geleden
KNVB en grote steden werken aan meer ruimte voor amateurvoetbal

ZEIST (ANP) - De KNVB wil samen met de zes grootste Nederlandse gemeenten zorgen dat velden voor amateurvoetbal beter worden benut. Door de groei van steden is de beschikbare ruimte beperkt en staat deze onder druk, ziet de voetbalbond. Met 'Elk veld telt - Samen voor voetbal' wil de bond samen met Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Groningen onder meer de capaciteit vergroten.

8 uur geleden
Voetballer Chery per direct weer speelgerechtigd voor NEC

NIJMEGEN (ANP) - NEC meldt dat aanvoerder Tjaronn Chery per direct weer inzetbaar is voor de club. De aanvaller van de Nijmeegse club heeft toestemming gekregen nadat er een oplossing is gevonden in de zogenoemde paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. Het gaat hierbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die een partner of kinderen met een Nederlandse nationaliteit hebben.

9 uur geleden
Internationals met Nederlandse kinderen snel weer in actie

DEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.

9 uur geleden
Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

1 dag geleden