Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten
BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester United heeft voor de vierde speelronde op een rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van trainer Erik ten Hag kwam in de uitwedstrijd tegen Bournemouth niet verder dan 2-2.
United maakte twee keer een achterstand ongedaan. Bruno Fernandes nam beide doelpunten voor zijn rekening, de tweede uit een penalty. De Portugees bracht zijn doelpuntentotaal op acht.
Namens Bournemouth kwam Justin Kluivert tot scoren. In de 36e minuut zette hij de thuisploeg op 2-1. Kluivert kreeg de bal aangespeeld door voormalig Feyenoorder Marcos Senesi, waarna hij naar binnen trok en in de korte hoek doel trof. Voor Kluivert was het zijn zesde doelpunt van het seizoen. Een kwartier voor tijd werd hij gewisseld.
9 maart
Diep in blessuretijd leek Bournemouth een penalty te krijgen, maar na het terugkijken van de beelden werd geconcludeerd dat verdediger Willy Kambwala de overtreding nét buiten het zestienmetergebied had begaan.
Op 9 maart won United voor het laatst in de competitie, met 2-0 van Everton. Van de 32 gespeelde wedstrijden wist het team van Ten Hag er slechts vijftien te winnen. United staat zevende, met evenveel punten als nummer 6 Newcastle United: 50.
Volgend weekend speelt United de halve finale van de FA Cup, tegen Coventry City.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
3 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
6 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
8 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
11 uur geleden