Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten

Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester United heeft voor de vierde speelronde op een rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van trainer Erik ten Hag kwam in de uitwedstrijd tegen Bournemouth niet verder dan 2-2.

United maakte twee keer een achterstand ongedaan. Bruno Fernandes nam beide doelpunten voor zijn rekening, de tweede uit een penalty. De Portugees bracht zijn doelpuntentotaal op acht.

Namens Bournemouth kwam Justin Kluivert tot scoren. In de 36e minuut zette hij de thuisploeg op 2-1. Kluivert kreeg de bal aangespeeld door voormalig Feyenoorder Marcos Senesi, waarna hij naar binnen trok en in de korte hoek doel trof. Voor Kluivert was het zijn zesde doelpunt van het seizoen. Een kwartier voor tijd werd hij gewisseld.

9 maart

Diep in blessuretijd leek Bournemouth een penalty te krijgen, maar na het terugkijken van de beelden werd geconcludeerd dat verdediger Willy Kambwala de overtreding nét buiten het zestienmetergebied had begaan.

Op 9 maart won United voor het laatst in de competitie, met 2-0 van Everton. Van de 32 gespeelde wedstrijden wist het team van Ten Hag er slechts vijftien te winnen. United staat zevende, met evenveel punten als nummer 6 Newcastle United: 50.

Volgend weekend speelt United de halve finale van de FA Cup, tegen Coventry City.

Meer uit Voetbal

RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

7 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

10 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

10 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

13 uur geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

14 uur geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

15 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

15 uur geleden