Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten

Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten

BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester United heeft voor de vierde speelronde op een rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van trainer Erik ten Hag kwam in de uitwedstrijd tegen Bournemouth niet verder dan 2-2.

United maakte twee keer een achterstand ongedaan. Bruno Fernandes nam beide doelpunten voor zijn rekening, de tweede uit een penalty. De Portugees bracht zijn doelpuntentotaal op acht.

Namens Bournemouth kwam Justin Kluivert tot scoren. In de 36e minuut zette hij de thuisploeg op 2-1. Kluivert kreeg de bal aangespeeld door voormalig Feyenoorder Marcos Senesi, waarna hij naar binnen trok en in de korte hoek doel trof. Voor Kluivert was het zijn zesde doelpunt van het seizoen. Een kwartier voor tijd werd hij gewisseld.

9 maart

Diep in blessuretijd leek Bournemouth een penalty te krijgen, maar na het terugkijken van de beelden werd geconcludeerd dat verdediger Willy Kambwala de overtreding nét buiten het zestienmetergebied had begaan.

Op 9 maart won United voor het laatst in de competitie, met 2-0 van Everton. Van de 32 gespeelde wedstrijden wist het team van Ten Hag er slechts vijftien te winnen. United staat zevende, met evenveel punten als nummer 6 Newcastle United: 50.

Volgend weekend speelt United de halve finale van de FA Cup, tegen Coventry City.

Meer uit Voetbal

Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

2 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

2 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

2 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

2 uur geleden
Til keert na maand terug in basiselftal PSV, Veerman op de bank

VELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

2 uur geleden
NEC speelt thuis gelijk tegen sc Heerenveen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.

3 uur geleden
Dokter leidt vijfkamp na twee onderdelen op WK indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.

5 uur geleden