Manchester United verspeelt voor de vierde keer op rij punten
BOURNEMOUTH (ANP) - Manchester United heeft voor de vierde speelronde op een rij punten verspeeld in de Premier League. De ploeg van trainer Erik ten Hag kwam in de uitwedstrijd tegen Bournemouth niet verder dan 2-2.
United maakte twee keer een achterstand ongedaan. Bruno Fernandes nam beide doelpunten voor zijn rekening, de tweede uit een penalty. De Portugees bracht zijn doelpuntentotaal op acht.
Namens Bournemouth kwam Justin Kluivert tot scoren. In de 36e minuut zette hij de thuisploeg op 2-1. Kluivert kreeg de bal aangespeeld door voormalig Feyenoorder Marcos Senesi, waarna hij naar binnen trok en in de korte hoek doel trof. Voor Kluivert was het zijn zesde doelpunt van het seizoen. Een kwartier voor tijd werd hij gewisseld.
9 maart
Diep in blessuretijd leek Bournemouth een penalty te krijgen, maar na het terugkijken van de beelden werd geconcludeerd dat verdediger Willy Kambwala de overtreding nét buiten het zestienmetergebied had begaan.
Op 9 maart won United voor het laatst in de competitie, met 2-0 van Everton. Van de 32 gespeelde wedstrijden wist het team van Ten Hag er slechts vijftien te winnen. United staat zevende, met evenveel punten als nummer 6 Newcastle United: 50.
Volgend weekend speelt United de halve finale van de FA Cup, tegen Coventry City.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
21 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
23 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
23 uur geleden