Manchester United verslaat West Ham United en staat zesde
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de zesde plek overgenomen van West Ham United. De ploeg van trainer Erik ten Hag won op Old Trafford de onderlinge wedstrijd met 3-0.
Tegenvaller was het uitvallen van Lisandro Martínez na 71 minuten. De Argentijn greep na een duel met Vladimír Coufal naar zijn rechterknie en moest zich even later laten vervangen. De voormalige verdediger van Ajax miste eerder door een voetblessure al een groot deel van het seizoen.
Op dat moment stond het al 2-0 voor Manchester United. Eerst maakte Rasmus Højlund op zijn 21e verjaardag de openingstreffer door na een sleepbeweging met links de bal met zijn rechtervoet binnen te schieten. Kort na rust verdubbelde Alejandro Garnacho de marge door via het lichaam van Nayef Aguerd West Ham-doelman Alphonse Aréola kansloos te laten.
De bezoekers kregen kort voor het doelpunt van Garnacho nog wel een enorme kans na balverlies van Harry Maguire, maar de inzet van Emerson was te zwak. In de slotfase van het duel zorgde Garnacho voor de 3-0, waardoor Manchester United op 38 punten staat. West Ham heeft er 2 minder.
Volgende week zondag gaat Manchester United op bezoek bij nummer 4 Aston Villa. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 8 punten.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.
9 uur geleden