Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verslaat West Ham United en staat zesde

Manchester United verslaat West Ham United en staat zesde

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de zesde plek overgenomen van West Ham United. De ploeg van trainer Erik ten Hag won op Old Trafford de onderlinge wedstrijd met 3-0.

Tegenvaller was het uitvallen van Lisandro Martínez na 71 minuten. De Argentijn greep na een duel met Vladimír Coufal naar zijn rechterknie en moest zich even later laten vervangen. De voormalige verdediger van Ajax miste eerder door een voetblessure al een groot deel van het seizoen.

Op dat moment stond het al 2-0 voor Manchester United. Eerst maakte Rasmus Højlund op zijn 21e verjaardag de openingstreffer door na een sleepbeweging met links de bal met zijn rechtervoet binnen te schieten. Kort na rust verdubbelde Alejandro Garnacho de marge door via het lichaam van Nayef Aguerd West Ham-doelman Alphonse Aréola kansloos te laten.

De bezoekers kregen kort voor het doelpunt van Garnacho nog wel een enorme kans na balverlies van Harry Maguire, maar de inzet van Emerson was te zwak. In de slotfase van het duel zorgde Garnacho voor de 3-0, waardoor Manchester United op 38 punten staat. West Ham heeft er 2 minder.

Volgende week zondag gaat Manchester United op bezoek bij nummer 4 Aston Villa. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 8 punten.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

12 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

14 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

16 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

16 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

16 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

19 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

19 uur geleden