Manchester United verslaat West Ham United en staat zesde
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de zesde plek overgenomen van West Ham United. De ploeg van trainer Erik ten Hag won op Old Trafford de onderlinge wedstrijd met 3-0.
Tegenvaller was het uitvallen van Lisandro Martínez na 71 minuten. De Argentijn greep na een duel met Vladimír Coufal naar zijn rechterknie en moest zich even later laten vervangen. De voormalige verdediger van Ajax miste eerder door een voetblessure al een groot deel van het seizoen.
Op dat moment stond het al 2-0 voor Manchester United. Eerst maakte Rasmus Højlund op zijn 21e verjaardag de openingstreffer door na een sleepbeweging met links de bal met zijn rechtervoet binnen te schieten. Kort na rust verdubbelde Alejandro Garnacho de marge door via het lichaam van Nayef Aguerd West Ham-doelman Alphonse Aréola kansloos te laten.
De bezoekers kregen kort voor het doelpunt van Garnacho nog wel een enorme kans na balverlies van Harry Maguire, maar de inzet van Emerson was te zwak. In de slotfase van het duel zorgde Garnacho voor de 3-0, waardoor Manchester United op 38 punten staat. West Ham heeft er 2 minder.
Volgende week zondag gaat Manchester United op bezoek bij nummer 4 Aston Villa. Het gat tussen beide ploegen bedraagt 8 punten.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
15 uur geleden