Manchester United verslaat Newcastle United
MANCHESTER (ANP) - Na twee remises op rij in de Premier League heeft Manchester United weer een competitiewedstrijd gewonnen. De nummer 2 van de ranglijst versloeg op eigen veld laagvlieger Newcastle United met 3-1. Daardoor bleef de achterstand op stadgenoot Manchester City 10 punten. De koploper won eerder op zondag met 1-0 bij Arsenal.
Voor ManUnited kwamen Marcus Rashford, Daniel James en Bruno Fernandes tot scoren. Allan Saint-Maximin tekende in de eerste helft namens de bezoekers voor de gelijkmaker. Met vijftien treffers en tien assists in de Premier League is Fernandes dit seizoen zeer waardevol voor de ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer.
Bij ManUnited ontbrak Donny van de Beek opnieuw. De middenvelder had afgelopen week last van een spierblessure. Hij miste daardoor ook al de gewonnen uitwedstrijd donderdag tegen Real Sociedad in de Europa League (0-4).
Meer uit Voetbal
LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
12 minuten geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
38 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
39 minuten geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
1 dag geleden