Manchester United verliest zonder Højlund in extra tijd van Fulham
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft na vier achtereenvolgende overwinningen punten verspeeld in de Premier League. Het elftal van de Nederlandse coach Erik ten Hag ging in het thuisduel met Fulham diep in blessuretijd onderuit: 1-2.
Harry Maguire kopte in de 89e minuut de gelijkmaker binnen voor Manchester United, dat daarna nog op zoek ging naar de winnende treffer. Het was echter Fulham dat via de Nigeriaan Alex Iwobi in de 97e minuut toesloeg. Fulham was halverwege de tweede helft op voorsprong gekomen via Calvin Bassey, oud-Ajacied en landgenoot van Iwobi. De verdediger scoorde uit een hoekschop door de bal, in tweede instantie, hard en hoog in het doel te schieten.
Manchester United speelde zonder de geblesseerde Rasmus Højlund. De Deense spits staat een aantal weken aan de kant met een spierblessure. De 21-jarige Højlund trof in de laatste zes competitiewedstrijden van United doel. In de strijd om deelname aan de Champions League raakte nummer 6 Manchester United verder achterop bij nummer 4 Aston Villa, dat met 4-2 te sterk was voor Nottingham Forest en nu 8 punten meer heeft dan Manchester United.
"Ik heb gezegd dat we vanaf januari allemaal finales spelen. Veel van die finales wonnen we en nu hebben we er één verloren", aldus Ten Hag. "We moeten kijken naar het grotere geheel en dat ziet er goed uit. Als we de geblesseerden terugkrijgen, zijn we meer in balans en hebben we een heel goed team."
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
11 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
14 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.
18 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.
19 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
20 uur geleden