Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verliest zonder Højlund in extra tijd van Fulham

Manchester United verliest zonder Højlund in extra tijd van Fulham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft na vier achtereenvolgende overwinningen punten verspeeld in de Premier League. Het elftal van de Nederlandse coach Erik ten Hag ging in het thuisduel met Fulham diep in blessuretijd onderuit: 1-2.

Harry Maguire kopte in de 89e minuut de gelijkmaker binnen voor Manchester United, dat daarna nog op zoek ging naar de winnende treffer. Het was echter Fulham dat via de Nigeriaan Alex Iwobi in de 97e minuut toesloeg. Fulham was halverwege de tweede helft op voorsprong gekomen via Calvin Bassey, oud-Ajacied en landgenoot van Iwobi. De verdediger scoorde uit een hoekschop door de bal, in tweede instantie, hard en hoog in het doel te schieten.

Manchester United speelde zonder de geblesseerde Rasmus Højlund. De Deense spits staat een aantal weken aan de kant met een spierblessure. De 21-jarige Højlund trof in de laatste zes competitiewedstrijden van United doel. In de strijd om deelname aan de Champions League raakte nummer 6 Manchester United verder achterop bij nummer 4 Aston Villa, dat met 4-2 te sterk was voor Nottingham Forest en nu 8 punten meer heeft dan Manchester United.

"Ik heb gezegd dat we vanaf januari allemaal finales spelen. Veel van die finales wonnen we en nu hebben we er één verloren", aldus Ten Hag. "We moeten kijken naar het grotere geheel en dat ziet er goed uit. Als we de geblesseerden terugkrijgen, zijn we meer in balans en hebben we een heel goed team."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

4 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

4 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

5 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

7 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

8 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

14 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

16 uur geleden