Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verliest thuis ook van Arsenal

Manchester United verliest thuis ook van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft alweer de derde nederlaag van het seizoen in de Premier League geleden. Op het eigen Old Trafford verloor de formatie van de Noorse coach Ole Gunnar Solskjaer van Arsenal, 0-1. United is nu de nummer vijftien van de Premier League, Arsenal klom naar de achtste plaats.

Voor Arsenal was het de eerste keer sinds 2015 dat het een uitwedstrijd won bij één van de zes 'grote' clubs uit de Premier League. De laatste zege bij een team van de 'big six' was bij Manchester City.

Pierre-Emerick Aubameyang opende halverwege de tweede helft de score. Hij benutte een strafschop, toegekend na een overtreding van Paul Pogba op Héctor Bellerín. Met een van richting veranderd schot raakte Donny van de Beek in de slotfase de paal.

Weinig kansen

"Teleurstellend", blikte United's centrale verdediger Harry Maguire terug. "Het was een tegenvallende wedstrijd, met weinig kansen. Voor ons is dat typerend. Over het algemeen creëren we te weinig mogelijkheden in de Premier League. Dat breekt ons vaak op."

Van de Beek viel ongeveer een kwartier voor tijd in, samen met de van Paris Saint-Germain overgekomen Edinson Cavani. Midweeks had Manchester United met de oud-Ajacied in de basis in de Champions League nog ruim van Leipzig gewonnen (5-0).

Meer uit Voetbal

Van den Brom hoopt dat Twente geleerd heeft van Europese domper

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer John van den Brom hoopt in aanloop naar de eerste wedstrijd tegen het Slowaakse DAC 1904 in de derde voorronde van de Conference League dat zijn spelers hebben geleerd van de uitschakeling in de kwalificatie voor de Europa League. "We moeten als team leren omgaan met de Europese wetten in het voetbal", zei hij een dag voor het thuisduel van donderdag.

50 minuten geleden
Oud-voetballer en FIFA-ambassadeur Figo: Infantino moet weg

LONDEN (ANP) - De Portugees Luis Figo (53) vindt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet opstappen. Dat stelt de oud-voetballer en FIFA-legende in een artikel in de Britse krant Daily Mail. "Ik zou wel 10.000 woorden kunnen wijden aan de problemen bij de FIFA. Maar de oplossing laat zich in drie woorden vatten: Infantino moet weg", aldus Figo, die ooit het voorzitterschap van de FIFA ambieerde.

1 uur geleden
European Leagues dringt aan op hervormingen binnen de FIFA

NYON (ANP) - European Leagues, de belangenbehartiger van de Europese voetbalcompetities, blijft zich verzetten tegen de uitbreiding of oprichting van FIFA-competities. Dat stelt European Leagues woensdag in een verklaring. Dat blijft volgens European Leagues zo totdat er bij de FIFA hervormingen plaatsvinden inclusief juridisch bindende afspraken met alle relevante belanghebbenden in het voetbal.

2 uur geleden
Telstar legt middenvelder Caschili voor één seizoen vast

VELSEN (ANP) - Telstar heeft Gabi Caschili voor één seizoen vastgelegd. Dat heeft de club uit de Eredivisie via X bekendgemaakt. De 23-jarige middenvelder trainde al sinds de voorbereiding op het nieuwe seizoen mee met Telstar.

4 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino in overleg met top wereldvoetbalbond

RABAT (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino (56) van de FIFA heeft op woensdag een crisisoverleg met de top van de wereldvoetbalbond in Marokko. Dat hebben bronnen aan het AFP en het ANP bevestigd.

5 uur geleden
Salah op weg van Liverpool naar Trabzonspor

TRABZON (ANP) - Een transfer van Mohamed Salah van Liverpool naar Trabzonspor is aanstaande. Zo blijkt uit de uitingen van de Turkse voetbalclub op sociale media. Hoewel de transfer nog niet officieel rond is, deelde Trabzonspor beelden van de Egyptenaar in een vliegtuig in een shirt van de club.

6 uur geleden
Media: FIFA-baas Infantino houdt crisisoverleg op woensdag

LONDEN (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA heeft volgens Britse media, waaronder de BBC en Sky Sports, een crisisoverleg gepland voor woensdag. De top van de wereldvoetbalbond zou in Marokko samenkomen om te overleggen over de ontstane ophef over het inmiddels geschrapte investeringsplan voor het WK.

16 uur geleden