Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verliest thuis ook van Arsenal

Manchester United verliest thuis ook van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft alweer de derde nederlaag van het seizoen in de Premier League geleden. Op het eigen Old Trafford verloor de formatie van de Noorse coach Ole Gunnar Solskjaer van Arsenal, 0-1. United is nu de nummer vijftien van de Premier League, Arsenal klom naar de achtste plaats.

Voor Arsenal was het de eerste keer sinds 2015 dat het een uitwedstrijd won bij één van de zes 'grote' clubs uit de Premier League. De laatste zege bij een team van de 'big six' was bij Manchester City.

Pierre-Emerick Aubameyang opende halverwege de tweede helft de score. Hij benutte een strafschop, toegekend na een overtreding van Paul Pogba op Héctor Bellerín. Met een van richting veranderd schot raakte Donny van de Beek in de slotfase de paal.

Weinig kansen

"Teleurstellend", blikte United's centrale verdediger Harry Maguire terug. "Het was een tegenvallende wedstrijd, met weinig kansen. Voor ons is dat typerend. Over het algemeen creëren we te weinig mogelijkheden in de Premier League. Dat breekt ons vaak op."

Van de Beek viel ongeveer een kwartier voor tijd in, samen met de van Paris Saint-Germain overgekomen Edinson Cavani. Midweeks had Manchester United met de oud-Ajacied in de basis in de Champions League nog ruim van Leipzig gewonnen (5-0).

Meer uit Voetbal

Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

3 uur geleden
Minuut stilte voor Europese wedstrijden om overleden De Miguel

ZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

3 uur geleden
Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

22 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

23 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden