Manchester United verliest thuis ook van Arsenal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft alweer de derde nederlaag van het seizoen in de Premier League geleden. Op het eigen Old Trafford verloor de formatie van de Noorse coach Ole Gunnar Solskjaer van Arsenal, 0-1. United is nu de nummer vijftien van de Premier League, Arsenal klom naar de achtste plaats.
Voor Arsenal was het de eerste keer sinds 2015 dat het een uitwedstrijd won bij één van de zes 'grote' clubs uit de Premier League. De laatste zege bij een team van de 'big six' was bij Manchester City.
Pierre-Emerick Aubameyang opende halverwege de tweede helft de score. Hij benutte een strafschop, toegekend na een overtreding van Paul Pogba op Héctor Bellerín. Met een van richting veranderd schot raakte Donny van de Beek in de slotfase de paal.
Weinig kansen
"Teleurstellend", blikte United's centrale verdediger Harry Maguire terug. "Het was een tegenvallende wedstrijd, met weinig kansen. Voor ons is dat typerend. Over het algemeen creëren we te weinig mogelijkheden in de Premier League. Dat breekt ons vaak op."
Van de Beek viel ongeveer een kwartier voor tijd in, samen met de van Paris Saint-Germain overgekomen Edinson Cavani. Midweeks had Manchester United met de oud-Ajacied in de basis in de Champions League nog ruim van Leipzig gewonnen (5-0).
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft een serie klachten ingediend bij twee commissies van de FIFA. Dat heeft de bond dinsdag bekendgemaakt in een uitgebreide verklaring. De klachten hebben betrekking op drie onderwerpen: de FIFA-vredesprijs, de ingetrokken schorsing van Folarin Balogun tijdens het WK en het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan rond FIFA Forward Enterprise.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft na afloop van de verloren wedstrijd tegen Guatemala in de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse bond CONCACAF zijn beklag gedaan over racisme. Volgens Brian Tevreden, directeur voetbalzaken van de Surinaamse voetbalbond, hoorden de spelers de gehele wedstrijd "apengeluiden" van het publiek in Guatemala-Stad. Guatemala won het duel met 1-0.
4 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.
6 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.
20 uur geledenLISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.
1 dag geleden