Manchester United verliest punten in thuisduel met Watford
LONDEN (ANP) - Manchester United is in de thuiswedstrijd tegen Watford blijven steken op een gelijkspel. Beide ploegen kwamen niet tot scoren op Old Trafford (0-0). United blijft voorlopig de nummer 4 van de Premier League, maar heeft slechts 2 punten meer dan Arsenal, dat maar liefst drie duels minder speelde.
Newcastle United nam nog meer afstand van de onderste plaatsen in de Premier League. De club won ook de uitwedstrijd tegen Brentford (0-2). Joelinton en Joe Willock maakten de doelpunten voor de club die het kalenderjaar als hekkensluiter van de Premier League begon. Newcastle verloor in 2022 nog geen competitiewedstrijd en is inmiddels naar de veertiende plaats van de ranglijst geklommen. Christian Eriksen maakte zijn debuut voor Brentford. De oud-Ajacied mocht in de 52e minuut invallen. Het was de eerste keer dat de Deen in actie kwam in een officieel duel sinds hij afgelopen zomer in de EK-wedstrijd tegen Finland werd getroffen door een hartstilstand.
Wout Weghorst hield met Burnley een punt over aan het uitduel met Crystal Palace (1-1). Weghorst speelde de hele wedstrijd, maar de spits kwam niet tot scoren. Erik Pieters werd na een uur gewisseld bij Burnley.
Joël Veltman verloor met Brighton & Hove Albion de thuiswedstrijd tegen Aston Villa (0-2). De oud-verdediger van Ajax kreeg een gele kaart. Matthew Cash opende de score voor Aston Villa. De Poolse verdediger vroeg na zijn treffer aandacht voor de oorlog die Rusland in Oekraïne is begonnen. Hij trok zijn wedstrijdshirt uit en toonde een boodschap die voor zijn landgenoot Tomasz Kedziora was bestemd. "Tomasz Kedziora en familie, blijf sterk", stond op een ander shirt dat hij droeg. Kedziora voetbalt in Oekraïne voor Dinamo Kiev. Cash kreeg wel een gele kaart voor het uittrekken van zijn wedstrijdshirt.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
52 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
2 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
15 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
17 uur geleden