Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United verliest punten in thuisduel met Watford

Manchester United verliest punten in thuisduel met Watford

LONDEN (ANP) - Manchester United is in de thuiswedstrijd tegen Watford blijven steken op een gelijkspel. Beide ploegen kwamen niet tot scoren op Old Trafford (0-0). United blijft voorlopig de nummer 4 van de Premier League, maar heeft slechts 2 punten meer dan Arsenal, dat maar liefst drie duels minder speelde.

Newcastle United nam nog meer afstand van de onderste plaatsen in de Premier League. De club won ook de uitwedstrijd tegen Brentford (0-2). Joelinton en Joe Willock maakten de doelpunten voor de club die het kalenderjaar als hekkensluiter van de Premier League begon. Newcastle verloor in 2022 nog geen competitiewedstrijd en is inmiddels naar de veertiende plaats van de ranglijst geklommen. Christian Eriksen maakte zijn debuut voor Brentford. De oud-Ajacied mocht in de 52e minuut invallen. Het was de eerste keer dat de Deen in actie kwam in een officieel duel sinds hij afgelopen zomer in de EK-wedstrijd tegen Finland werd getroffen door een hartstilstand.

Wout Weghorst hield met Burnley een punt over aan het uitduel met Crystal Palace (1-1). Weghorst speelde de hele wedstrijd, maar de spits kwam niet tot scoren. Erik Pieters werd na een uur gewisseld bij Burnley.

Joël Veltman verloor met Brighton & Hove Albion de thuiswedstrijd tegen Aston Villa (0-2). De oud-verdediger van Ajax kreeg een gele kaart. Matthew Cash opende de score voor Aston Villa. De Poolse verdediger vroeg na zijn treffer aandacht voor de oorlog die Rusland in Oekraïne is begonnen. Hij trok zijn wedstrijdshirt uit en toonde een boodschap die voor zijn landgenoot Tomasz Kedziora was bestemd. "Tomasz Kedziora en familie, blijf sterk", stond op een ander shirt dat hij droeg. Kedziora voetbalt in Oekraïne voor Dinamo Kiev. Cash kreeg wel een gele kaart voor het uittrekken van zijn wedstrijdshirt.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

5 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

7 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

7 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

13 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 dag geleden