Manchester United verhuurt dure Antony aan Real Betis
MANCHESTER/SEVILLA (ANP) - Manchester United verhuurt aanvaller Antony voor de rest van het seizoen aan Real Betis. De Spaanse club uit Sevilla kondigde de komst van de Braziliaan aan op de website van de club.
Antony was in 2022 een van de duurste aankopen van Manchester United. De Engelse club kocht de speler voor bijna 100 miljoen euro van Ajax. Antony was in zijn jaren bij de Amsterdamse club een van de smaakmakers; hij werd onder meer twee keer kampioen.
Bij United slaagde de Braziliaanse international er niet in uit te groeien tot een vaste waarde. Dit seizoen zit hij vrijwel altijd op de bank. Zijn contract bij United loopt door tot en met 2027.
Eerder deze maand diende er bij de KNVB nog een arbitragezaak die Antony heeft aangespannen tegen Ajax. De voetballer vecht boetes aan die de club uit Amsterdam hem heeft opgelegd in augustus 2022, toen hij in afwachting was van zijn transfer naar United.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
2 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
3 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
5 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
5 uur geleden